Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha arra érnétek haza, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arra érnétek haza, hogy a barátotokkal/barátnőtökkel szexel a szeretője, akkor a szeretőt vagy mindkettőt egyből kihajítanátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy,hogy nem engeditek meg,hogy a házban öltözzön fel,hanem megfognád, és kiraknád vagy szólnál neki,hogy takarodjon ki.Mit szólnál ha kikérné magának,hogy nem öltözhet fel előtte?
2019. jún. 24. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Lehet kihajtanám őket pucéran. Kikérheti. Én is kikérhetném, hogy nem volt lehetőség ezelőtt szakítani.

32/f

2019. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Kiraknám őket úgy, ahogy vannak.
2019. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Lassan előhúzom a pisztolyom...


"Feküdj csak rá pajtás, így elég lesz egy golyó is..."

2019. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettő mehet pucér seggel az utcára, nem igazán érdekelne ha mindezen felül bármelyikük is kikérne magának bármit is.
2019. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez az én otthonom, akkor mindkettőt kiraknál, azonnali hatállyal, és ha pucéron, akkor pucéron. Ennyi büntetést minimum megérdemelnek. Ha előtte fél órával nem szégyellték magukat, majd most fogják.
2019. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt....
2019. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Én maradnék a realitás talaján. 168 cm magas nőként minimális az esélye hogy a pasit és a szeretőt elkapjam és kipenderítsem. Viszont egy napon belül a holmijával együtt távozhat ahova akar. Ha nem sikerül neki egyedül össze rakom én és az ajtó előtt megvárja ha ugyan más előbb el nem viszi. Ha kötekedni támad kedve segítséget kérek a szomszédból. Van akivel vagyok olyan jóba hogy ne kelljen aggódom.
2019. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
#3 Ezaz 😂
2019. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt
2019. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem biztos, hogy a szerető tudott arról, hogy én vagyok neki, rengeteg hűtlen társ hazudja, hogy egyedül van. Tehát a szerető öltözzön fel, és hagyja el a házat mielőbb.
2019. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!