Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet két kék szemű szülőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két kék szemű szülőnek barna szeme?

Figyelt kérdés
Már régebb óta gyanakodtam arra, hogy a párom megcsal, de arra nem gondoltam még, hogy lehet a gyerekünknek nem én vagyok az apja.
2019. jún. 25. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Fogalmazás: karó.


Egyéb felmenők? Szüleid? Párod szülei? Egész ükszülőkig?

2019. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet. Két kék szemű szülőnek kék szeme van. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy lehet-e egy barna kerítés piros.
2019. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
2019. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

#3


Az ábra olyan téren rossz, hogy rengeteg árnyalat van, amire jobb híján rámondjuk, hogy barna-kék-zöld...

2019. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Két kék szeműnek 99.9% hogy kék szemű lesz a gyereke is. A kék szem recesszív, a barna domináns. Barna szeme lehet egy kék és egy barna szeműnek, ahogy két barna szeműnek is. Viszont kék szem minden kombinációban kijöhet, pl. két barna szeműnek is lehet kék szemű utódja, ha hordozzák a recesszív gént.
2019. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 hollófernyiges ***** válasza:
21%
Elvileg lehet, bár elég ritka, ha a két szülőnek más-más kékszeműséggénje van, akkor azok kompemzálják egymást és előjön a barna.
2019. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Tesómnak kék, az élettársának zöld színű a szeme, a gyereké meg barna.

A szüleimé szintén barna. Az élettársának az apjának kék, anyukájának barna. Bármi lehet.

2019. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Lazy Lover ***** válasza:
9%
anyám apám barna szemű az enyimé kék na akkor most mi van? :D
2019. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 hollófernyiges ***** válasza:
64%
Ez szimpla heterozigótaság, fordítva azért bonyolultabb a helyzet.
2019. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as, nálad simán lehet, hogy egyik nagyszülőd kék szemű, így barna szemű szülők mellett simán lehetsz kék szemű.
2019. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!