Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretkezés érzelmek nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok bonyolult kérdés adott egy 44 éves pasi 14 éves "kapcsolata" van a felesége vese beteg több éve kb csak látogatja mert nem bírja el viselni hogy nincs semmi.... aztán találkoztunk... már kb 3 hónapja ismer én húzom a dolgot mert nem tudom mit érez vagy akar ő azt mondta nem csak sexet akar ő szeretkezni akar és barát is lenni..... állandóan azt kérdezi mikor lesz már meg hogy talán felek tőle...... ha rá kérdezek azt mondja nem akar semmi komoly dolgot de akkor mért ilyen kitartó, érdeklődő???? Már bele tavarodtam.... én 24 vagyok és van egy gyerkőc aki imádja...

2019. júl. 4. 12:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A gyerekedre való tekintettel szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert ez a szeretősdi nagyon fog neked fájni, ha belemész.
2019. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért olyan kitartó és érdeklődő, mert még nem kapott meg. Ezért bármennyit hajlandóak pitizni, úgyhogy jól gondold meg!

Ilyenkor még mindent ígérnek, aztàn ahogy engedsz, màr sehol semmi legtöbb esetben.

Én a helyedben nem mennék bele, ha többet is akarnék tőle, mert csalódás lesz, és kihasználva érzed majd magad.

2019. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Halmai Annamária ***** válasza:
97%
és el is hiszed neki hogy a feleségével ilyen gondok vannak?
2019. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld már el magadat a feleségé helyzetében. Hogy nem tudsz egy ilyen alaktól undorodni? Megérdemelitek egymást.
2019. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire naiv vagy? Persze, hogy nonstop legyeskedik, mert meg akar kapni, te meg hagyod, mert legyezi az egódat. Most mondanám, hogy szakítsd meg a kapcsolatot ezzel a patkánnyal, de amilyen hülye vagy, még belemész a dologba, aztán jössz vissza ide sírni, hogy a feleségét válaszotta végül.
2019. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ha értelmes választ nem tudtok írni minek kopptatni az újakat??
2019. júl. 4. 12:48
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

A feleségét ha nem is tiszteled gondolj a fiadra. Nem érdemli meg hogy normálisan nőjjön fel? Ismerni kell ehhez minden szeretőd, szexbarátod? Mindez szökjön hozzá s ragaszkodjon? Karácsonykor meg várja s te kamuzik valamit mert ő a feleségével lesz? Jó így nektek?

Amíg nem élsz normális kapcsolatod S végigmész x emberen akik közlik 44évesen "barátkozni" akarnak 20evel fiatalabb nővel addig legalább olyannal legyél aki nem házas és nem ismeri a fiad....

Gondold át mit tanitasz a fiadnak...

2019. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Lányom van de semmi gond és mi közöd hozzá???? Nem fogom senki elől el dugni a gyerekem
2019. júl. 4. 12:53
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi meg akarja csalni a feleségét, akkor mindig gyárt magának valamilyen felmentő indoklást, hogy miért teszi... mert a feleség beteg, prűd, aszexuális, stb., és nem kaphatja meg tőle, ami neki JÁR.

Hidd el, a házas pasik nagyon-nagyon kitartóak tudnak lenni, hiszen ott van a hátuk mögött a biztos pont (a feleség), nem kergeti őket a tatár. Nekem az a tapasztalatom, hogy azok a férfiak, akik komolyan gondolnak valamit, sokkal inkább gyorsan rövidre szeretnék zárni az ismerkedést és ha x idő alatt nem történik semmi, akkor lépnek tovább. Nekik nincs idejük hónapokig várakozni, ők kapcsolatot akarnak. Ezzel szemben a házas pasik képesek elnyújtani, mint a rétestésztát. (Nekem is volt ilyen "udvarlóm", fél-egy éven keresztül nyomult kitartóan.) Illetve a másik, hogy aki nem akar komolyat, az jó eséllyel egyszerre több vasat is tart a tűzben, folyamatosan, hátha valamelyik összejön. Az, hogy egy férfi kitartóan udvarol, az csak a lányregényekben pozitívum, a valóság egészen más...

44N

2019. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Baromságot irtok..... 1 ismerem a feleseget..... menni alig tud.... 2 a gyerekem apja fel évig táncolt körbe 5 év után én dobtam ki.....
2019. júl. 4. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!