Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Együttélés mellett hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés mellett hogy oldottad meg a félrelépést?

Figyelt kérdés
Én ugyan nem léptem félre csak érdekel, hogy akik ilyen helyzetben vannak és a párjukkal laknak azok milyen indokkal lépnek le otthonról arra a pár órára úgy, hogy nem lesz feltűnő.
2019. júl. 5. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem működik egy kapcsolat annak nem a megcsalás a megoldása.
2019. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%
Együttélés mellett eszembe sem jutott soha félrelépni, az eddigi barátnőimmel kapcsolatunk építésén fáradoztam. Mondjuk hiba volt, mert mára már mindkettő exbarátnő, ők csaltak meg engem.
2019. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell folytatni a kapcsolatot ha nem megy és akkor nincs ilyen gond.Bármelyik fél tesz ilyet az a másik megalázása..
2019. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem én oldottam meg, a drága volt párom. Az én párom azt mondta edzeni megy, nem volt gyanús, mert sportolt. A heti kétszer 2 órából lett heti háromszor 2 óra. Majd egy év után derült ki.

A másodiknál túlórára hivatkozott, akkor bukott le, amikor munkaszüneti napon is dolgozni ment, mire felkeltem nem volt otthon. Úgy ért haza, mintha munkából jött volna, akkor szembesítettem, hogy munkaszüneti nap van.

Páromnak volt egy nagyon jó barátja, elég sokszor hallottam, hogy felhívta a párom a srácot, hogy lerobbant kocsival, jöjjön érte, a srác mindig mondta neki, hogy megy, de persze párom otthon volt, és a kocsi sem robbant le.

2019. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Enis Az egyik exem alapján tudok példákkal szolgálni.

Túlóra bejátszott jo parszor ....

Vagy az anyukájàt látogatta...ezzel bukott le mikor felhívott az anyja hogy nem latta egy honapja mi baj ? Erre mondom oké a multheten is elvileg 2szer volt ott 🤣

2019. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyuka falazott. Na nem nekem.
2019. júl. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A volt nejem nem tudta megoldani:)

Első alkalomkor buktak,borítottam a másik oldalt is gyorsan, még abban az évben elváltunk 10 év házasság után.

Azóta nem tudom mi van vele,tiltottam mindenhonnan.

Ennyi,az ilyet mindenképp kalkuláld bele, de hátha neked megéri :)

2019. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Az üzleti életben dolgozom, folyamatosan emberekkel találkozom, és van olyan, aki csak hétvégén ér rá ilyenekkel foglalkozni. Tehát erre hivatkozhatnék, de a mostani kapcsolatomban egyelőre nem tervezek felrelépni.
2019. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!