Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan ember, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki ráhajtott kapcsolatosra, aki tetszett neki? Mi történt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem hajtottam rá anno és megbántam. Szétmentek amúgy azóta. Ennek ellenére nem biztos, hogy megtenném bármikor is. Nem fér bele nálam...


Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, csak gondoltam leírom, ha már így... :)

2019. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

A ràhajton mulik csak.

Nekem ahàny baràtom van annyira hajtanak rà a bnöim csak poenbol. Eddig egy sràc sem mondott nem-et. Igazàbol ugy vagyok hogy ilyen sràcokért nem kàr es azt az egyet keresem csak aki nem veszi a lapot majd

2019. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Anno jópár éve megtettem,megbántam de akkor nemtudtam parancsol i magamnak.Utana együtt voltunk másfél évet ,külföldre ment dolgozni amiatt lett vége,én nem akartam vele menni.
2019. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ráhajtottam, dobta miattam a barátnőjét, pár hónapig együtt voltunk, majd engem is dobott - egy másik csajért. Kamasz voltam és kellett ez a lecke, ma már nem csinálnék ilyen görénységet.
2019. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez a gyakori egy külön világ. Itt mindenki elítéli az ilyesmit. Annak ellenére napi szinten történnek ezek a dolgok mindenhol. Munkahelyen, szórakozóhelyen, utcán, baráti körben flörtölnek, próbálkoznak nők és férfiak egyaránt. Emberek közt élek, látom. Persze az is igaz,hogy azok akik ezt teszik nem teszik bármikor, bárkivel és bárki szeme láttára,hisz a jó hírnevet ápolni kell. De amikor "senki sem lát" már más a helyzet. Amúgy nincs ilyen szabály. Hisz ha valakit egy kapcsolatból el lehet vinni az nem volt annyira szilárd kapcsolat. És ki az aki nem esett át szakításon amikor valakiért hagyták őt ott vagy épp ő hagyott valakit. A kapcsolatok legalább fele így jön össze. Ha valaki találkozik egy számára jobbal akkor a "rosszabbat" otthagyja. Ez van. Persze más kategória ahol már gyerek van, elvenni az apjukat, anyjukat. Pedig ez is megtörténik.

Sokaknak még a rokoni, testvéri kapcsolat sem tabu, simán rámásznak a rokon párjára. Meg a barátokéra, barátnőkére. Ne tegyünk úgy, mintha ezek nemlétező dolgok lennének.


Vagyis biztos van itt ilyen ember. Mi történt? Néha összejött néha meg nem.

2019. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Az ráhajtás, hogy amikor észrevettem a vonzalmát, kicsit bátorítottam (csak megosztottam Fb-on egy dalt, amit soha nem vett volna észre, ha nem lóg az adatlapomon), mire ajtóstul rontott a házba?

Igazából ő mondta ki először nyíltan. De én voltam szerelmesebb. Az utolsó pillanatban meggondolta magát és közölte, hogy neki csak egy kaland fér bele, ezért inkább hagyjuk. Megzavartam a könnyed szórakozását az érzelmeimmel, pedig sose akartam felbomlasztani a családját. Hónapok múlva megkeresett, közölte, hogy csak szex, amiről fogalmam sem volt, mit jelent, és mivel gondolom túl sokat járt a szám (nálam az előjáték beszélgetéssel kezdődik), megint kihátrált. Egyetlen témára volt vevő, hogy elölről vagy hátulról. Ezt meguntam és megmondtam neki, gondolja át, akar-e engem igazán, addig hagyjuk. Azóta hallgat. Vagyis hónapokkal később Fb-on belike-olta két megosztásomat, de már nem foglalkozom vele. Engem még egyszer nem fog behülyíteni.

2019. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

Relatív, hogy rá hajtottam.

Inkább csak észre vettem az ő vonzódását hozzám és bátorítóttam.

Majd a végén én hívtam el munkán kívüli találkozásra.

Tavaly október óta tart a viszonyunk.

Jól meg vagyunk, vannak érzelmeink is egymás iránt.

A jövő zenéje, hogy mi lesz velünk.

Neki felesége és gyereke van én csak együtt élek a párommal gyerek nincs nálunk

2019. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
@7 Gratulálok. :) Szép történet!
2019. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, rám hajtott egy munkatársam. Szakítottam az akkori párommal, most már házasok vagyunk.
2019. júl. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hajtanék rá. Már csak azért sem mert velem is megteheti ugyan ezt elhagyhat egy másikért. De vannak kivételek hogy müködőképes lesz a kapcsolat.
2019. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!