Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom elkezdett cseverészn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elkezdett cseverészni a volt szeretőjével, mire véljem ezt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 03:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Újra melegíti a töltött káposztát.
2019. júl. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És utána szó szerint utántölti :DDDDD

De én a helyedben lennék olyan tökös, hogy szemtől szemben megkérdezem tőle.

2019. júl. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? Véletlen vettem észre, nem kotorásztam a telefonjában, nem alacsonyodnék a szintem alá. Hogyan tehetném szóvá, úgy, hogy ne legyen szörnyen kellemetlen?
2019. júl. 22. 03:46
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Ne tedd, csak ha már beigazolódott a gyanú. Akkor utána nyugodtan mondhatod, hogy nem te kergetted a csaj kezei közé a féltékenykedéseddel, hanem az ő jellembeli hibája miatt van.

(Első esetnél mindkét nem erre hivatkozik mindig :D)

2019. júl. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném szová ugy is ködösitenek ilyenkor. Figyelném a fejleményeket. Hogy melegiti e mégjobban vagy kidobja magátol
2019. júl. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy szólj.

Varj, ha meglesz a bizonyiték akkor mutasd meg és dobd ki.

Vagy most, szó nelkul.


Ha szolsz ugyanugy csinalja, csak sokkal jobban vigyáz.

2019. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat és a jó tanácsaitokat! Várok, így döntöttem, majd a képébe vágok mindent. Mentek a zöld kezek!
2019. júl. 23. 02:55
 8/9 anonim válasza:
100%
Bocsanat de a leheto legrosszab tanacsokat adtak neked. Miert varnal? Mire varsz? Hogy a vegen megcsaljon es az orra ala dorgold, hogy tudtad? Ezzel aztan sokat nyersz. A parkapcsolati problemak 99% a kommunikacio hianya. Odamesz, őszintén elmondod h nem kutakodtal de meglattad, szereted, nem akarod elvesziteni ( gondolom) es erdekel h mi a szitu. Ha zavr h dumcsizik vele akkor elmondod neki h zavar h dumcsizik vele. Sosem ertettem h a faszénért jo kodositeni meg hazudni es taktikazni. Nem azert vagytok 1ut mert igy jo nektek? Te sem orulnel ha a párod nyomna otthon a rizsat meg kodositene mindenben? Ha nem vagytok oszintek egymassal akkor mi ertelme van az egesznek?
2019. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Totoka666 válasza:
Nosztalgiázunk, valoszinüleg te nem tudsz neki valami olyant megadni amire vágyik ,az exe meg igen ez gáz le kell ülni megbeszélni mi a probléma mielőtt tényleg az ex ágyában köt ki!
2019. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!