Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom ki elégíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ki elégíteni a barátnőmet. Már 1 éve együtt vagyunk. Jobb ha bele törödök hogy elfog hagyni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindegy, miért nem tudod kielégíteni. Nagyon sok nőnek nehezen vagy egyáltalán nem megy az orgazmus, ha a te barátnőd is ilyen, akkor nem biztos, hogy emiatt elhagyna. Ha látja rajtad, hogy igyekszel neki örömet okozni, előjáték, orális szex, ilyesmi, akkor szerintem ez már önmagában elég.

Ha esetleg valamilyen anatómiai össze-nem illésről van szó, akkor is még mindig ott van a nyelved, az ujjaid és a kommunikáció- mindig meg lehet beszélni, hogy jó, mint jó, esetleg alternatív megoldásokat keresni (lásd: orális szex).

Ha viszont azért nem tudod kielégíteni a barátnőd, mert gyorslövetű vagy és nem is igyekszel ezen változtatni, és kb minden orgazmusod után őt úgy hagyod felhúzva és csak befordulsz a fal felé horkolni, mint aki jól végezte a dolgát, akkor igen, akkor jobb, ha beletörődsz a szakításba.

2019. júl. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi férfiak az életében ki tudták elégíteni?
2019. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kérdés az, hogy miért nem tudod. Ha normális emberek vagytok akkor ez még megbeszélhető kategória és nem kell rögtön szakítani. Magának tud orgazmust okozni? Szokott maszturbálni? Milyen gyakran? Mióta vagytok együtt? Mióta éltek alapból szexuális életet? Előtted volt akivel orgazmusa volt? Minden válasz a kérdéseinkre közelebb visz a megoldáshoz
2019. júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Mondta, hogy nem tudod vagy csak az agyad szüleménye?
2019. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 17 barátnőm volt, én azt hittem asszexuálisak, de itt a gyk-n felvilágosítottak, hogy statisztikailag lehetetlen hogy mind az legyen. Így be kell látnom, hogy egyet sem tudtam kielégíteni, így az első perctől fogva kerülték velem a testiséget.


Jelenleg gőzöm sincs mit kellene tenni egy nővel az ágyban, főleg annak fényében, hogy taszító az egész személyem, bár van családom, gyerekem.

Eddig csendben éltem a világom, de most már kezdem felb*szni az agyam, hogy másokban mi az a plussz, ami bennem nincs meg. Kezdve az 5 IQ-s anyátlan-apátlan bunkó panel proliktól kezdve a 5 diplomás jogászokig.


Ha jó vagy velük nem fognak elhagyni, csak a szexről kell lemondanod.

2019. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő mondta, vagy te gondolod?
2019. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő mondta tőbbször is.Nem is egyszer. Az elöző barátnöm is ezért hagyott el.Ő a második az életembe.Nem véletlen hogy 4 évig nem volt senkim.
2019. júl. 24. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor az van, hogy gyenge vagy a nőknél az ágyban. Vagy nem kívánnak mint férfit, nem néznek rád úgy, mint egy kívánatos emberre. Az hogy jófej vagy, meg kedves, meg jól el lehet beszélgetni veled, annak semmi köze a szexualitáshoz. Sok nő úgy megy férjhez, hogy hogy nem férfit, hanem barátot választ. Ennek későbbiekben meg lesz a következménye. Te még csak a gyakorló fázisban jársz, de legalább tisztába leszel azzal, hogy nem vagy jó az ágyban. Bocsánat, inkább nincs kémiád a nők felé.

Igazából ezzel nem tudsz mit kezdeni. Olyan ez mint a szépfiúk esete, akikre szinte az összes nő rábukna. Ők sem jártak ezért 10 évig az egyetemre. Kit mivel áldott meg az Isten.

2019. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne hallgass a 8-asra, ez nem egy olyan dolog, mint a magasságod, hogy semmivel sem tudsz rajta változtatni. Kérdezd meg a barátnőd, mi hiányzik, mi nem megy, mit változtass. Kommunikáljatok. Neki is nyitottnak kell lenni, én nőként 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a nő orgazmusa olyan 70%-ban saját magunkon múlik, nem a férfin. Ha maszturbálással el tudja érni az orgazmust, akkor neked is tud segíteni, hogy hogyan javíts a teljesítményeden. A szex minden partnerrel más, minden nőnek (férfinak is megjegyzem) más és máshogy jó, így mindig tanulni kell, alkalmazkodni, kicsit változtatni dolgokon. Ezt úgy teheted meg legkönnyebben, ha a párodra odafigyelsz, ha nyíltak vagytok és ha őszintén megbeszélitek a dolgokat.
2019. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es. Blablabla. Hol élsz te? A kémiát nem lehet holmi megbeszéléssel megoldani! Amelyik nő engem nem vonz szexuálisan, az hiába akar velem bármit is megbeszélni. A másik dolog meg az, hogy felesleges éveket elpazarolni egy olyan dologra, ami mással meg egyből működik.


hogy gondolod ezt? "gyere csináljuk... Jó volt? Nem. Csináld erősebben... jó volt? Nem...legyél gyengédebb....jó volt? Nem...". Amiről te beszélsz az a tömény naivizmus. Olyan dolgon lehet csiszolni, ami eleve jó, és jobbá lehet tenni. Ha én nem szeretem a spenótot, beszélhetünk róla napestig, akkor sem lesz jó nekem.

2019. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!