Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfog múlni vagy szakítanom kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfog múlni vagy szakítanom kéne?

Figyelt kérdés
5 hónappal ezelőtt szakítottam a volt barátommal majdnem 3 év után. A szakítás után 1 hónappal váratlanul jött az életmbe a mostani párom. Tudom nem sok idő telt el amit nem így terveztem, viszont így jött. A szűk családon kívül még nem ismeri a család a mostani barátom,s tesómtól már megkaptam hogy a mostani barátom kiköpött exem. És mostanában egyre erősebben törnek fel bennem az emlékek s én is azt veszem észre hogy nagyon hasonlóak. Félreértés ne essék, közel se kerestem mást pláne nem olyat mint exem. Az a baj hogy nagyon gyakran törnek fel az emlékek, ami miatt bizalmatlan is vagyok és nem tudom elhinni hogy tényleg szeret. (exem sokszor szakított, eldobott magától, abszolút nem becsült). S ezek az érzések erősödnek bennem az idő múlásával ami kikészít s ami miatt nem tudok nem kételkedni. Szünetről nem lehet szó. De mégis mit tegyek? Mert nem akarom elhagyni, mert egyébként tényleg jó vele. 20l

2019. júl. 25. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalatokat nem lehet és nem is kell sutba vágni, de azért nem kell azokból folyton prejudikálni.


Talán vess számot arról, hogy az exednl hol voltak azok a pontok, jelek, mozzanatok amikor már sejteni lehetett hogy baj lesz. Ezt az ember a dolgok megtörténte után jobban és tisztábban látja.


És azokat memorizáld, amúgy meg élvezd a kapcsolatodat és ha hasonló dolgok fordulnak elő, akkor már tudsz óvatoskodni.

2019. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!