Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott meg ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és 2-3 hete tökre megváltozott. Már nem annyira élvezi, ha beszélünk. Nincs is nagyon témánk. De én próbálkozok vele, hogy legyen de mindenre 2-3 szóval válaszol. Már nem is érdeklen annyira, mint régen, sőt inkább egyátalán nem. Volt már egy megszokott esti rutinunk amikor elköszöntünk egymástól, de azt is lerövidítette. Eddig mindig azt mondta a 'szeretlek're, hogy 'én is szeretlek téged' mostmár meg csak 'én is szeretlek'.. Ezek lehet nem számítanak másoknak, de nekem rosszul esik, őt nem igazán èrdekli ez sem.

Távkapcsolatban élünk. Én lányként idősebb vagyok mint ő 2,5 évvel.



2019. júl. 27. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy lehagyja a téged szót, az paranoia.

Az, hogy nem foglalkozik veled, vagy nem érdekled, az az igazi gond.

Könnyen meglehet sajnos, hogy a rövid idő alatt kiszeretett. Távol vagytok, nem is vagytok együtt rég, simán lehet, hogy a kevéske kötődés is elveszetr feléd.

Viszont 100% csak akkor tudod, ha beszélsz vele.


30n

2019. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor beszéltem vele azt mondta, hogy semmi sem változott, csak a munka elveszi a kedvét mindentől.
2019. júl. 27. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeti lelkesedés mindig csillapodik, itt meg rátesz a távolság is. Hány évesek vagytok? Költözésről volt szó? Távkapcsolattal bohóckodni egy bizonyos kor felett tök felsleges. Főleg, ha az elején így elhal.
2019. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már megbeszéltük, hogy össze fogunk költözni, ami már 3 hónap és megtörténne.

Ő 17 én 20 vagyok.

2019. júl. 27. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jó
2019. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az is rátesz egy lapáttal hogy távkapcsolatban vagytok.
2019. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez valami vicc??? 17 éves kisfiútól vársz el férfias viselkedést? Még te is gyerek vagy. Figyelj, ez inkább a tini kategóriába való kérdés.


3 hónap... :D :D :D Na jó, én kiszálltam.

2019. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A távolság sokszor megöli a szerelmet. Az is lehet, hogy ő eleinte rajongott érted, aztán ez elmúlt. A rajongás meg ugye inkább fellángolás, mint szerelem.
2019. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!