Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, úgy volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, úgy volt, hogy szakítunk, ez idő alatt ő lefeküdt az exével. Kibékültünk, nem mondta el, hogy mi történt, most kiderült, veszekedés után most ismét szakítani akar. Mit tegyek? Felejtsem el neki?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleményét, történetét várom akik voltak már hasonló helyzetben és arra vagyok kiváncsi hogyha mit léptek.

2019. júl. 28. 08:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Hát sajnos nálam ez óriási arcon csapás... veszekedünk és úgy volt szakítunk ilyen már volt.. de álmomban nem szexeltem volna az exemmel, hiszen épp lelki krízisen megyünk keresztül.


Ebből azt szűröm le, nincs felelősség érzete, és az óriási baj, mondhatni már önmagában váló ok.

2019. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Nevetséges ez az egész.

Valszeg eddig is jóban volt az exevel

2019. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Legyen már tököd, ember! Egyedül úgy tudsz némi tiszteletet ébreszteni benne, ha kidobod minél hamarabb.
2019. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen az időtájt, jóban volt az exével és miután kiderült ez az egész, azt mondta, hogy ismét feljöttek az érzelmek benne, meg hogy majdnem úgy volt, hogy vele folytatja... azért történt ami történt. Nagyjából egy hónapig nem beszéltünk, ez idő alatt történt...
2019. júl. 28. 08:25
 5/25 A kérdező kommentje:
Amúgy az idézőjeles megcsalás több mint fél éves sztori, csak most bukott le a kisasszony. És mostanában nem volt gond, azon kívül, hogy ezt végig titkolta...
2019. júl. 28. 08:27
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Neked megfelelő a barátod konfliktuskezelése? Szerinted oké, hogy veszekedtek normális kommunikáció helyett?
2019. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%

"meg hogy majdnem úgy volt, hogy vele folytatja..."


Ez egy gyerek! Te is az vagy? Vagy mit nem értesz?

2019. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#1 igen, ő ezt a lelki krízist így magyarázta, hogy én annyira csúnyán bántam vele akkor, hogy nem tudta mit tegyen...
2019. júl. 28. 08:31
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szoval meg rad is keni a dolgot. Nem eppen egy gerinnces, megbizhato ember. Szerintem jobban jarsz, ha vegleg elfelejted, es ha az exevel valo kitero utan ujra nalad kopogtat eszedbe ne jusson visszafogadni ot!
2019. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. 7év után. Szakítottunk. Nem tudtam benyelni, hogy nem adta meg a választás lehetőségét nekem és lazán befekudt az ágyamba. Nem tudtam volna bízni benne és a bizalom nélküli kapcsolat halott dolog.
2019. júl. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!