Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiüresedett kapcsolat, megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiüresedett kapcsolat, megcsalás. Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Csináltam egy óriási hülyeseget és nem tudom mi tevő legyek.

3 éve vagyunk együtt párommal, de az utóbbi fél-1 évben csak vagyunk, mint a befőtt. Próbáltuk felrázni a kapcsolatot, de ő munkamániás, én pedig mély depressziós és pánikbeteg vagyok, ami sajnos nem múlik. Minden egyes nap megterhelő számára, amit mellettem tölt. Persze ezt nem mondja, de egyértelműen látszik.

Ez odaig fajult, hogy már nem vonzódik hozzám, eltűnt az intimitás és a szenvedély. Sajnos én sem érzek már iránta komolyabb érzéseket, hiába szeretem, mint embert.

Van egy közös baráti társaságunk, és pár hónapja mikor kicsúcsosodott a probléma elkövettem egy hatalmas hibát: megcsaltam az egyik barátjával.

Nekem akkor az intimitás kellett, az ő kapcsolata szintén mely ponton volt, ami mára szakitassal végződött.

Páromnak nem mondtam el, mert az csak az én lelkiismeretesen könnyítene, a baratsagukat pedig nem akarom tönkretenni. Tudja, higy milyen szeszélyes vagyok, ahogy azt is, hogy ő a monogámia én pedig a nyitott kapcsolatok híve vagyok. Ez persze nem mentség az alól, amit tettem.

A nagyobbik baj, hogy elkezdtem érzéseket táplálni a másik fél iránt több, mint fél éve.

Párommal kismilliószor at beszéltük a kapcsolatunkat, de nem ugyanazt akarjuk. Ő gyerekeket akár, én jelenleg nem vagyok képes magamat sem rendesen ellátni, nemhogy egy gyereket. Úgy pedig semmibe nem akarok belekezdeni, hogy magam sem tudom mi lenne jó.

Ragaszkodom hozzá, de tudom hogy már nem fogjuk tudni ezt helyrehozni, de ő makacsul tagadja ezt. Nem akarja belatni, hogy kisiklottunk.


Külső szemmel mit mondanátok, mi a megfelelő lépés? Nem akarok értékes éveket el enni tőle egy halott kapcsolat miatt. Jelenleg nem látom, hogy helyre tudnánk hozni,hiaba szeretném.


Kérlek ne ítéletek el a megcsalas miatt. Tudom, higy hibát követtem el, nem gondolkoztam, nem realizáltam, hogy ez mivel jár és mit eredményez.


Köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 28. 23:22
 1/6 Ramos ökle ***** válasza:
86%
Mit akarsz? Vagy megoldjátok ezt vagy viszlát. Felesleges rabolni egymás idejét, ha valami már halott. Vagy ennyire ráérsz?
2019. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A párod csak egy kifogás. Te itt csak magadra gondolsz.

Szakíts vele amilyen gyorsan csak lehet.

2019. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Külső szemmel nézve a történetet, és a saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy minél hamarabb szakíts a pároddal. Ne húzd tovább, ne bonyolítsd még jobban a helyzetet. Látod, hogy már most is milyen nehéz döntened, ha tovább húzod, még nehezebb lesz.


Persze lehet agyalni azon, hogy mi volt előbb. Ő volt korábban munkamániás, és emiatt lettél depressziós, mert el voltál hanyagolva. Vagy te voltál depressziós, ő nem tudta kezelni a helyzetet, és a munkájába menekült. Igazából teljesen mindegy, a kapcsolatotok már régen meghalt. De akkor is az lett volna a fair, hogy korrekten lezárjátok, szakítotok, aztán mindenki megy tovább a maga útján. A szeretőzéssel csak tovább bonyolítod a helyzetet, így nincs is mit helyrehozni a kapcsolatotokban, így csak egyre jobban el fogtok távolodni, és a végén még meg is utáljátok egymást. Szakítsatok korrekten minél hamarabb, a párodnak meg joga van tudni, hogy átvertétek, a párkapcsolat is és a barátsága is halott, nincs értelme egyiket sem folytatnia.

2019. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakíts
2019. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Húzd el a beled minél hamarabb. Meg sem érdemled, hogy ennyi ideig elviselt.
2019. júl. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom, hogy volna mire várni.

Ez már egy halott ügy.

2019. júl. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!