Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy cigány férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy cigány férfival, de hogy közöljem ezt otthon, ha az apám rasszista?

Figyelt kérdés

Apám kiskoromtól fogva nagyon csúnyán beszélt a romákról, feketékről, távol-keletiekről, szóval mindenkiről, aki nem fehér és nem magyar.


Beleszerettem egy cigány férfiba, aki rendes, dolgos ember, nagyon mélyről küzdötte fel magát, amiért nagyon tisztelem.


Dolgozik és levelezőn egyetemre jár. Apámnak nincs diplomája, mégsem hiszem, hogy ez meghatná.


Hogy mondjam el neki? Sajnos olyan a természete, hogy anyámat is remekül tudja uszítani ellenem.


Ha emiatt kidobnak hazulról, nem tudom, mi lesz, mert még én is tanulok.


A párom is otthon lakik, nehezen tudnánk egy albérletet Bp.-en fenntartani, mert tandíjat is kell fizetnünk, én nappalis vagyok, diákmunkával sem keresnék meg annyit, hogy mindenre jusson.


Csak normális válaszok érdekelnek, rasszista szöveget hallgathatok eleget otthon.



2019. júl. 29. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de erre a problémára nincs megoldás, amíg ebben a kényszerhelyzetben vagy. Hány éved van még hátra az egyetemből?
2019. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én megpróbálnék halasztani, aztán kimenni nyugatra egy-másfél évig pénzt keresni, hogy az önállósodásomhoz szükséges pénzt megkeressem.
2019. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ne mondd el, hogy cigány!
2019. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
# 3 OMG, szerinted nem látszik?
2019. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Majd mész a párod családjához lakni.

33/f

2019. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem az ostoba, faék egyszerű kolbászszagú apádnak, akinek egyetlen mentsvára és életben elért eredménye hogy ebben a fantasztikus országban született és keresztény, az ég világon semmi köze nincs hozzá hogy kit választottál.


Ha egy világlátott értelmiségi, diplomás ember lenne akinek a világ nem ér véget a megyehatárnál, akkor érdemes lenne adni a szavára, de addig inkább foglalkozzon magával és tartsa meg az alacsony röptű véleményét magának.

2019. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem szép dolog a hazugság, de szerintme ne mondjátok el amíg nem tudtok elköltözni ,jobb a békesség.

Külső az egy dolog,lehet sok mindenkinek barnább bőre.

2019. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha apad nem kepes feljonni a te szintedte, menj le te az overe, es hazudj. Szerintem jobb a hazugsag, mint az orokos balhe.
2019. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Mondd, hogy indiai. Valószínűleg úgyis töri a magyar nyelvet. 😁😁😁
2019. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a párom fél roma. De a szülei nem komplettek. Néha a páromra is rájön az 5 perc le szoktam állítani. Az apja cigány az anyja nem, de hosszútávon az anyja engedett és "cigányosodott" el. Hiába rendes ember felőlem lehet dolgos művelt a cigány cigány. Ha jóindulatot is látsz max ideig óráig. Addig vagy rendes amíg fizetsz sok mindent utána meg semmibe vagy nézve! Sajnálom ez az igazság. Ez alól nincs kivétel
2019. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!