Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máshol is úgy van, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is úgy van, hogy csak a nő dolga a takarítás?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi megpróbáljuk felosztani, vagy ha mindketten otthon vagyunk, neki állunk és gyorsan megcsináljuk.

Ffi.

2019. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Olyankor köténykét kötök és Daniellaként hivatkozom magamra.

33/f

2019. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk a takarítás, mosás, egyéb benti dolog az én feladatom, a fűnyírás, autó, garázs, vagyis a kinti teendők a "férfi" munkák.

Alkalomadtán én is besegítek a gyomlálásba, kertészkedésbe, cserébe a férjem is segít pl. nagytakarításkor.

2019. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Pedig olyan csinos kis kötényke. Kék minta is van rajta. 😢

33/f

2019. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
# 3: Khm. Szóval én nőként egyedül élek, vagyis minden az én dolgom, úgyhogy tudom, hogy a fűnyírás az messze nem olyan gyakoriság, mint a háztartás vezetése. Nagyon nem. Időjárásfüggő, de kb. 2 hetente szoktam füvet nyírni. Mosogatni, főzni viszont minden nap... Szóval ezt annyira én nem érzem arányosnak...
2019. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy télen nem kell füvet nyírni. Házimunkák viszont egész évben vannak.
2019. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Még szép!

alhamdulillah

2019. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5,#6. #3-as voltam. Azt nem fejtettem ki, hogy nagy veteményesünk van és baromfiudvar. Az állatokkal és a haszonnövényekkel napi szinten van teendő. Természetesen ahol az udvar be van füvesítve ott nincs annyi kinti munka.
2019. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Takaritas altalaban az en dolgom, de van segitsegem, igy nem gond. Fozes es mosogatas van felosztva.
2019. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg azon tanakodtok hogy ki csinálja meg, már rég kész lenne. Egy normális kapcsolatban ez nem hosszú téma. Magától értendő hogy munkamegosztás van. Nincs olyan hogy női háztartási munka. Kivéve ha a száz kilós szekrényt kell cipelni akkor nyilván a férfiaké.
2019. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!