Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan volt valakinek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan volt valakinek, hogy előző kapcsolata, eseménydúsabb volt mint a jelenlegi?

Figyelt kérdés

Olyan volt valakinek, hogy volt egy kapcsolata ami esemény dúsabb volt mint a jelenlegi. Több programok, esetleg nyaralás, több kirándulás. De valamiért vége lett. Van egy új szerelem, de nem eseménydúsabb, esetleg a kevesebb pénz miatt, vagy sok munka miatt. Szereted a jelenlegi párod, de eszedbe jutnak a régi élmények.

Azis érdekelne miért lett vége az előző kapcsolatnak.

Köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 29. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet két kapcsolat ugyan olyan. És szerintem nem az a fontos, hogy esemény dúsabb volt, hanem az, hogy mennyire komolyak az érzéseitek, és mennyire komolyan akartok megállni egymás mellett. Hiába volt esemény dús az életed az exed oldalán, ha már az exed. Lehet emezzel meg tovább maradsz együtt, hiába nem utaztok annyit.

Valóban a nyüves utazgatás, hogy mennyi programot csinálsz egy kapcsolatban, neked ez a fontos? Akkor menj vissza az exedhez.

2019. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben inkább csak plátói szerelmem voltak, ami olyan szempontból eseménydúsabb volt, hogy egyik nap, amikor rám nézett az illető, akkor pezsgőt kellett bontani, másnap meg, amikor nem, tele kellett sírni a párnát. A mostani páromat viszont minden nap szeretem, mint embert, és ezek nélkül is jól elvagyok. Meg ez is az, amire valóban szüksége van az embernek, az előbb említett állapot hosszú távon nem tesz jót a mentális egészségnek.
2019. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
B*szok az utazgatásra. Akit szeretek, azzal a kanapén ücsörgés is ezerszer jobb és élvezetesebb, mintha utazgatnék egy olyannal, akit nem. Mérlegelj, mi a fontosabb
2019. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt igen amit leirtál ugyanugy vagyok...az exem valami fenomenális volt utazások,élmények,szex...jelenlegi nagyon gyenge a jó szex és az igazi tüz hiányzik elöbbinek sok veszekedés miatt lett vége de, sokszor eszembe jut és hiányzik az a lány a sok rossz ellenére is...
2019. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Ég és föld szintü kapcsolatok

Egyikben hatalmas szenvedely, harcolt èrtem de rengeteget, elsö együtt töltött ejszaka könnyes szerelmetvallos, 300 km eken tanitott vezetni, agyon röhögtük magunkat hogy még ezek utan is benazok(a lampat is elfelejtettem felkapcsolni ugy indultam el sötetedeskor), kastelyban is dolgoztam egy honap muöva tudott csak latni rozsakocsorral jött az ö "kiralynöjenek",street dance ejszaka utcan esöben, csinytevések miatti menekülesek, stb, es ez csak diohejban par aprobb mozzanat


Màsikban a legnagyobb izgalom is csak a bevasarlas volt a munka haztartas mellett.(elsö randi egy lightos kave)


Jelzem az elsö volt a tartosabb.

2019. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Csak a még jobb érzékeltetès végett:

A szenvedelyes kapcsolatban az exem kiment vmi retre napraforgot hozott nekem ajandekba (oriasit), aztan masnap kb vagy hogy hajbakaptunk, düheben agyongyepàlta a napraforgot, de aztan kinekültünk ugye igy a lakasunkat jo sokaig diszitette egy agyongyepalt napraforgo :D

Masik srac: töle mèg viragot sem kaptam nemhogy igy

2019. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet akkor mikor az ex dobott ki? Nem vágyakoztok mindennél jobban vissza?
2019. aug. 21. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Én volt mikor vágyakoztam de nem lett utána már semmi belöle
2019. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt aki túltudta tenni magát azon hogy "álmai" kapcsolatának vége? Képesek voltatok az új kapcsolatot nem ehhez a exkapcsolathoz mérni?
2019. szept. 1. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát mondjam azt 20-24éves korom közt voltam főiskolás,akkor miénk volt a nyár,vagyis vizsgaidőszak kivételével minden. Szép volt jó volt olyan sosem lesz...
2019. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!