Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből sejted, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből sejted, ha a párod szülei nem kedvelnek téged?

Figyelt kérdés

2019. júl. 30. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sejtem, rákérdezek a páromnál. Hisz az ő szülei.
2019. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a karàcsonyi asztalnál nem terítettek nekem a férjem szülei (10 éve házasok vagyunk) akkor leesett a tantusz! 😂
2019. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Kedves mamam" közölte, hogy nem kíváncsi rám.
2019. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem érdekelnek a párom szülei! Tudom, hogy nem kedvelnek, nem fogadnak el ez több ponton is meg lett beszélve! Mit teszek ellene? Semmit! Beletörődtem, hogy vannak emberek, akiknek semmivel se tudsz jót tenni. Ebből kifolyólag nem érdekelnek, és a viselkedésükkel magukat minősítik járatják le 50x éves fejükkel! Hogy másoknak mit mondanak rólam, szintén nem érdekel, mert, ha más egyoldalúan egy ember véleménye alapján ítél meg előismeret nélkül az szintén gyökér.
2019. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyet egyszerűen csak érzi az ember. Még akkor is ha egyébként nem gorombák veled és tettekkel nem fejezik ki, hogy nem bírnak. Én legalább is mindig tudtam hogyha valaki nem kedvel akkor is ha amúgy próbált velem normálisan viselkedni.
2019. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elmondtuk, hogy összeházasodunk, közölte, hogy nem kéne, mert a szomszéd “kislány” végre válik és elvehetné inkább őt a férjem. 😂
2019. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!