Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbecsülnétek vagy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbecsülnétek vagy vissza élnétek a következő helyzettel?

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat. Sok év után szakítás férfi részéről, mert kiszeretett a nőből. A nő miatt mert sokat veszekedett. 3 hónap külön, majd újra szerelem,újra együtt. A férfi míg nem voltak együtt lefeküdt egy nővel. Ezután 2 évig boldog kapcsolat majd kiderült, hogy a férfi hazudozott nagyon sok mindenben elvileg konfliktus kerülés miatt, meg ezt a nőt sem mondta el, akivel lefeküdt csak 2 év után miután kiderült több hazugsága. A no szakitott ezek után, több mint fel éve már. De gondolkozik, hogy megbocsát, viszont zavarja hogy fel év alatt o nem feküdt le senkivel. Nem azért mert rossz no lenne, igényes szép arcú, csinos, lenne jelentkező, de a no nem az a fajta aki könnyen adna magát és mivel meg szerette is a férfit így nem tudott massal lefeküdni. Ha a férfi helyében lennetek, megbecsulnetek, hogy a no nem volt massal miközben előtte ti igen, vagy inkább pont hogy azt gondolnatok, hogy ezzel a nővel mindent meg lehet csinálni, neki úgyse egyszerű massal lefeküdni, miert ne csinálnám meg legközelebb is mondjuk, hogy hazudok vagy lefekszek massal úgyis vissza fogad. Őszintén, ti hogy gondolnatok?
2019. júl. 30. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan nő vagyok, de ebből biztos vagyok benne, hogy azt fogja levonni, hogy veled bármit meg lehet tenni, mindent elnézel, soha nem hagynád ott, bármit is tesz, hiszen neked még véletlen sem kellene más.
2019. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Felnéznék az égre és köpnék egyet. Lehetőleg úgy, hogy a nő is alá álljon.

Nevetséges és szánalmas ez a szenvedés, amit csinálnak.


Ami nem működik, azt nem kell erőltetni.

Kommunikálni nem képesek.

Egymásra fogják a saját gyengeségüket.

Hazudoznak egymásnak.


Az ilyen embereket csak kiröhögni lehet, nem hogy megbecsülni vagy visszaélni a helyzettel.

2019. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan nő vagyok, de több önbecsülésem van annál, hogy visszafogadjak egy olyan embert, aki éveken keresztül hazudozott. Soha nem tudnék benne megbízni, szóval semmi értelme nem lenne újrakezdeni. Viszont ha neked megér annyit ez a szerelem, hogy lemenj lábtörlőbe akkor hajrá.
2019. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Általánosságban mondom, hogy semmivel se szép visszaélni! De a nő is hülye, hogy ilyen embert szeret, abból kifolyólag, hogy megbocsátott az ürgének nem tudom sajnálni, mert azzal, hogy ezt megtette, azt bizonyította, hogy neki erre van igénye. Életképtelen, mert nem tud és nem mer dönteni! Nem vállalja fel magát, gyáva! Nem védem a féfit, ez egy patthelyzet.
2019. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén azt gondolom, ha veszekedések és hazudozások után visszajön a nő, akkor azt el fogják nyomni. Bántalmazó/elnyomó kapcsolatnak néz elébe.
2019. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem kell nagy hazugságokra gondolni. A nagy hazugság az volt, hogy míg nem voltak együtt lefeküdt egy nővel, ezt nem vallotta be. A többi inkább apróbb hétköznapi hazugságok, konfliktus kerülés miatt. Én sem vagyok hülye, hogy vissza fogadjam nyilván, ha olyan dolgokban hazudott volna
2019. júl. 30. 16:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Es te a nő vagy aki ezt ide leirta ?
2019. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen. Ez gondolom egyértemű volt
2019. júl. 30. 16:16
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Én megbecsülnélek. Kiderült, hogy akkor sincs gond, ha megcsalnak téged.Ezek után nagyon megbecsülnélek, mert nehéz olyan nőt találni akivel szinte bármit meg lehet tenni és mégis visszafogad.
2019. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg. Nem voltunk együtt. Először olvasd el rendesen, aztán válaszolj
2019. júl. 30. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!