Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Három műszakban dolgozom, 12 órában. Havonta 1 kötelező szombatom van, a többi választható. Amikor megismerkedtem a párommal elmondtam ezt neki, ő eleinte félt is, hogy fogunk tudni így találkozni, ő Pesten lakik én Pesttől 1-1,5 órára autóval, de ezt megbeszéltük.


Mivel nekem van autóm így én jövök hozzá esténként ha tudok, és nála alszom. Ő is volt már nálam párszor hétvégén. Igyekeztem úgy szervezni, hogy a hétvégét vele tölthessem, de néha csak a vasárnap sikerült, hétköznap is igyekeztem odafigyelni, hogy 1-2 estét nála tudjak aludni 1 héten.


Ez a hónap a sok nyaraló kolléga miatt elég kusza volt, egyik műszakból a másikba kerültem, sajnos volt olyan a hét amikor hétvégén tudtunk csak találkozni.


Hétfőn megtudtam, hogy egész héten éjszakás leszek, és szombaton is mennem kellene, elmondtam neki, hogy csak vasárnap fogunk tudni találkozni.


Láttam a páromon, hogy azok a hetek is rosszul estek neki, amikor csak hétvégén tudtam menni, de úgy érzem ezzel a héttel most betettem a kis kaput..


Munkaidőben szoktunk írogatni egymásnak Messengeren ahogy idő engedi, amikor tudunk válaszolgatunk, éjszakás napjaimat végig szoktuk csevegni, amíg nem megy aludni.


Tegnap este is alig írt nekem, elég szótlan volt, ma mikor dolgozott nem is írt nekem semmit, még ebédszünetben sem. Műszakkezdés előtt írtam neki, hogy nagyon el van tűnve, van valami baj? Szeretem.


Annyit írt, hogy sok volt a munka, nem volt ideje figyelni a telefonját, már otthon van. Arra, hogy szeretem nem reagált semmit.


Most itt idegeskedem bent a munkahelyemen, rossz előérzetem van, azt hiszem besokalt, rá fog menni a kapcsolatunk, hogy sokat dolgozom, és keveset tudunk együtt lenni, pedig ezt nagyon nem szeretném.


Vasárnap még messze van, fogalmam sincs mit csináljak, elveszteni nem szeretném, mert nagyon szeretem őt, de a munkahelyemet sem tudom itthagyni.


2019. júl. 30. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Keress másik munkát ,Pest környéken azért jobban van lehetőség főleg ga most is gyarban vagy a 3muszakbol erre következtettem

Ment tönkre ilyen miatt kapcsolatom pedig annyira jól indult :(

De az eltérő muszak ,sosem volt együtt szabadnap tönkretette

2019. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg szereted és fontos neked mentsd a dolgot amíg tudod!

Keress másik munkát és amint van lépj :)

2019. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ahol ilyenek miatt valaki besokall ott eleve vannak problémák. Soha nem tudtam az ilyenhez úgy állni, hogy köcsög szemétláda nem foglalkozik velem és inkább otthagyom. Ha valakit szeretsz akkor fel tudod azt fogni, hogy ez a helyzet most egy darabig ilyen, aztán egyszer amikor már együtt élünk úgy sem fog számítani, lesznek majd idők amikor sokkal többet leszünk együtt.

Mi mondjuk azért nem tudtunk sokat találkozni mert messze éltünk egymástól, mi is hétvégente voltunk együtt. De soha nem fordult meg a fejemben, hogy otthagyjam emiatt. Annyit volt velem amennyit tudott és tudtam, hogy úgy is lesznek majd jobb idők ha együtt élünk. Nehéz fenntartani a tüzet ha keveset találkoztok persze, de ha valakit tényleg szeretsz és jó a kapcsolat akkor nem fogod emiatt elhagyni.

2019. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Hát, a felnőttek dolgoznak, ő is dolgozik, ez ilyen.

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Az nem merült fel, hogy valaki költözik?

2019. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Ennek az írogatásnak szerintem sok értelme nincs. Ez olyan pótlék (igazából semmire sem jó), azért úgy érzem mindketten vagytok már annyira felnőttek, hogy levágjátok, az életben sajnos dolgozni kell, és amikor meló van, akkor jobb, ha arra koncentrál az ember.


Szóval ezt én beszüntetném, a személyességet úgysem helyettesíti cserébe tényleg állandóan a telefonon lehet csüngeni.


Beszéld meg vele a dolgot, de ne várd meg amíg kiakad, menj elébe, magyarázd el neki, hogy érzed és tudod, hogy ez most húzós időszak, de neked is élned kell valamiből most ez van, törekszel a jobbra de ez nem megy egyik pillanatról a másikra.


Próbáljatok - ha hajlandó rá - valamiféle jövőképet összerakni, nem a kacsalábon forgó palotát meg ferrarit, hanem a realisztikusat, a kis lépésekkel előre dolgot.

2019. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hivd fel telefonon, mondd el ezt, amit leírtál, hogy hiányzik meg hogy tudod, hogy rosszul jöttek ki most a dolgok, de lassan lecseng a szabiidőszak, és jobb lesz, illetve kérd, hogy beszéljétek át vasàrnap, hogy hogyan lehetne jobb mindkettőtöknek.


Neked nem lesz szabid? Közös nyaralás? Jót tenne kicsit egymásra figyelnetek.

2019. júl. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!