Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja azt a férfi, hogy több órát elbeszélgetünk, még hülyéskedünk is, majd kb 1 óra múlva mikor újra beszélgetünk, akkor meg tökre komoly, bunkó, sértődötten és csalódottan rám csapja a telefont?

Figyelt kérdés
Előtte még flörtöltünk is, viccelődtünk és viccesen csipkelődés is volt... Majd később meg megvádolt olyan dologgal, amit nem tettem és nem is fogok. Teljesen érthetetlenül állok az egész előtt. Csak azért csinálta, mert nem fogok lefeküdni vele és inkább így ignorál hogy kiprovokálja a veszekedést? Vagy mi lehet?

2019. júl. 31. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Elmúlt a pálinka hatása.
2019. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valaki felidegesitette
2019. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy éretlen. Vagy lett neki vki a képbe. Ezer más dolog lehet pl családi probléma és rajtad tölti ki a dühét.
2019. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ki ne lenne paraszt, ha egy nő nem akrna bhaszni vele?
2019. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben mit kéne tennem? Próbáltam vele beszélni, hogy nem csináltam semmit sem , de meg sem hallgatott, illetve válaszra sem méltatott. Már azon gondolkodtam, hogy rá hagyom az egészet, gondoljon amit akar én nem fogok miatta idegeskedni, pláne magyarázkodni... Vagy mi lenne a helyes út?
2019. júl. 31. 20:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akart, te nem, szóval, eddig tartott a kedvesség.
2019. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6-os, ha meg is dugott volna, akkor is csak addig tartott volna a kedvesség 😆 . Ezt eddig is tudtam.
2019. júl. 31. 20:39
 8/14 A kérdező kommentje:
A csipkelődésből adódóan lett az a bunkózása. És ő kezdte a csipkelődést. A végén bolhából elefánt lett
2019. júl. 31. 20:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak én erre a szitura válaszoltam. :D Minden esetre, ez felejtős.
2019. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9-es és te mit válaszoltál erre? Hogy? Mi lett a végkimenetele, azon kívül hogy nyilván nem tartjátok a kapcsolatot?
2019. júl. 31. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!