Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha évekkel ezelőtt elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évekkel ezelőtt elrontottam a férjem és a házimunka kapcsolatát, van még esély javítani rajta? Vagy felesleges, csak saját magam készítem ki vele?

Figyelt kérdés
Férjem semmit nem csinál otthon. Elvárja, hogy ne legyen mosogatni való felhalmozva, de ő saját maga után egy tányért nem mos el. Nem viszi ki a szemetet, nem rak zacskót a kukába. Keresztül esik a porszívón, de nem rakja el. Elmondtam neki nem egyszer, hogy ezek nincsenek puncihoz kötve, de ő csak ránt egyet a vállán és közli, hogy ez az én dolgom. Rengeteget vitatkozunk ezen, mert már marhára unom. Volt, hogy nem raktam el a ruháit, nem szedtem össze a szennyesét. De két hét után meguntam nézni, hogy halmokban áll a szennyes az ágy mellett. Most közölte,a mosogatással megvárhattam volna, míg megvacsorázik, mert zavarja az edény zörgés. Beleharaptam a friss, meleg pizzába, közölte, elhűl a mosogatóvíz. Ha nincs ott a gyerek, akkor hozzávágom a pizzát.
2019. aug. 3. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Jaj de kíváncsi vagyok a válaszokra! Ugyanez van nálunk is :(
2019. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nálatok van gyermek?
2019. aug. 3. 20:49
 3/23 anonim ***** válasza:
19%

Nálunk is ez van :(

Én sokszor szóltam rá, akkor neki áll pl porszívózni, de sajnos elég hanyagul csinálja, kb ahogy áll kezében a porszívóval, és ameddig egy helyben elér a keze addig porszívózik fel, meg nem mozdul egy lépést sem.

Mosogatni.. Ahh hagyjuk, és inkább azt mondom, hogy menjen onnan, hagyja majd én megcsinálom. Szerintem direkt csinálja bénán mert tudja, hogy az úgysem tetszik nekem, és inkább már nem kérem meg semmire. Én sajnos addig duruzsoltam neki meg folyton csesztettem, hogy megcsalt :(

De be is vallotta és még azt is mondta, hogy ő nem akar dugni egy olyan nővel, aki minden sz@#&arért b@&#aszogatja.

Így jártam. Remélem ti okosabbak lesztek és kerestek más megoldást, mert ez a folyton magyarázás kikészítí a férfiakat!

2019. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Fúbakker! Nagyon gáz! Nem szereti az edénycsörgést, miközben eszik? A kis érzékeny füle, de cuki! Nem látunk bele a kapcsolatotokba, de ez a pár megnyilvánulás nagyon durva és megalázó.

Nálunk is enyém szinte a teljes házimunka, de ha nincs elmosogatva, vagy porcicák vannak (nem nagyon fordul elő, de volt már rá példa) a férjem soha nem teszi szóvá. Ha kényelmesen hátradőlve a kanapéról osztaná a tanácsokat a mosogatóvízre vonatkozóan, szerintem biztosan felrobbannék.

Nem tudok hasznos tanáccsal szolgálni a házimunkát illetően, de a beszólásai eléggé szekálás szagúak.

2019. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%

Ahol van kommunikáció ott az egyik fél normálisan közli mi a problémája. Mivel nálatok ez nem működik (a kommunikáció) feltételezem beszélgetés helyett azért írtál ki inkább egy panasz kérdést, így kétlem hogy bármi érdemi előre lépés lenne a jövőben, tehetsz te bármit is.

Tudod bizonyos intelligencia felett azért már tudja az ember mik a kötelességei egy "életen át tartó" együttélésben.

Ez ilyen klasszikus esete a megszokod vagy megszopod, de lehet úgyis hogy megszoksz vagy megszöksz.

2019. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
En az ilyen fasziknak egy szamlaszamot mutatnek be. Erre kerek lerakni havi minimum 4-500 ezer forintot, amibol kenyelmesen ellatom a haztartast es magamat. Hiszen o a ferfi, neki az a dolga, hogy ferjkent az en joletemet biztositsa, amig en nem hagyom elhulni a mosogatovizet. Ha meg ez a rendszer nem tetszik, vagy nem kepes eleg penzt keresni, akkor meg ne eroltesse ezt a ferfi noi munkamegosztas dolgot, mert keptelen ellatni a sajat feladatait is.
2019. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én kb 18 éve nem láttam porszívót a kezében. Ja, de, mikor a gyerek haját levágta és azt felporszívózta.

Szerintem engem is megcsal, csak nem tudtam még bizonyítékot szerezni.

2019. aug. 3. 20:54
 8/23 A kérdező kommentje:
És azért tudom felcseszni magam, mert én ugyanúgy dolgozok, és még a gyereknevelés is a enyém 100 %ban.
2019. aug. 3. 20:56
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Az esküvő előtt is ilyen volt? Ha igen, akkor nincs min csodálkoznod, te választottad. Az én párom világ életében rendszerető volt, akkor is megcsinálná a háztartási melókat, ha én nem lennék ott. Hát...rosszul választottál, változni nem fog, marad a válás.
2019. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

"Most közölte,a mosogatással megvárhattam volna, míg megvacsorázik, mert zavarja az edény zörgés. Beleharaptam a friss, meleg pizzába, közölte, elhűl a mosogatóvíz."


Ez azèrt már túlmutat azon, hogy lusta, ès a te dolgodnak tekinti a házimunkát. Teljesen tiszteletlen felèd, sőt szándèkosan belèd köt.

Nálatok komoly párkapcsolati problèma áll fenn. Nem gondolom, hogy hagyod kène, hogy ilyen megalázóan viselkedjen veled.

2019. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!