Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idővel minden nő elviselhetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel minden nő elviselhetetlen lesz?

Figyelt kérdés

Baxxátok meg, mostanság nem egy párbeszédet csípek el strandon, vendéglátóhelyen, boltban stb. ahol a feleségek, barátnők, bicskanyitogató módon, mintha érzelmileg kasztrálni akarná, beszél a férfival. Régóta nincs senkim, de belegondoltam, ha engem irányítgazni akarna embertelen módon egy nő, elkuldeném a 3,14csába. Hihetetlen.


Kort, nemet is.


2019. aug. 3. 22:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, és én is sok ilyet hallok. Inkább az döbbent meg, hogy úgy tűnik, nektek férfiaknak ez kell. Ha nem ez kéne, szakítanátok.
2019. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
6%
csak akit rosszul idomítanak. Nekem ilyen sosem volt
2019. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Fenét kell ez. Ha ez kéne, nem lennék évek óta egyedül. Mivel a nők 95%-a ilyen fhaszkalap.
2019. aug. 3. 23:00
 4/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Idővel csak a gyertyák száma növekszik a tortán és a koszos férfizokniké a radiátor alatt...

:) 45/N.

2019. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
#3 neked lehet nem ez kell, de a férfiak maradék olyan 90%-ának úgy tűnik, igen :D
2019. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Mert balfékek a férfiak is. Mindegy nekik, csak punci legyen...
2019. aug. 3. 23:05
 7/35 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez elég szomorú. Ezt inkább velük beszéld meg, hogy ne adják ennyire alább, hátha kevesebb ilyen nő lesz

A normális nőket meg ne vedd már egy kalap alá ezekkel, bocsi

2019. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
44%
#7 Nagy igazság....
2019. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi.
2019. aug. 3. 23:45
 10/35 anonim ***** válasza:
97%
Minden pasi így indul neki hogy neki ilyen nő nem kell, aztán észrevétlenül belekerül egy ilyen kapcsolatba. Szóval mégis ez kell nekik, nem a rendes nők, mert az ugye unalmas, olyan semmilyen...folyamatosan ezt hallom.
2019. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!