Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Én sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Én sportos alkatú nő vagyok, viszont a páromnak más a vágya.

Figyelt kérdés

A páromnak a telefonjában találtam olyan meztelen képeket amelyeken "BBW"-k szerepelnek,(a nagyobbik BBW...) Kérdeztem, hogy mi az oka, de csak kinevetett.. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?


Válaszotokat előre is köszönöm.


30/N



2019. aug. 4. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Két megoldást látok. Vagy kezdj el hízni, vagy írj rám!
2019. aug. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha amúgy jól kijöttök régóta, akkor semmit.
2019. aug. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha más a vágya, akkor nem veled lenne. Viszont szerintem nem válaszokat fogsz kapni, hanem priviket :)
2019. aug. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
"Kérdeztem, hogy mi az oka, de csak kinevetett.. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?" - Kérdező, én férfi vagyok, de szerintem te ostobaságon pörögsz... az, hogy lementek női képet a netről, az nem azt jelenti, hogy az az ideálom, pusztán annyi, hogy valami érdekeset látok benne, vagy meg akarom mutatni valakinek, vagy zrikálni akarok vele valakit, vagy.... akármi...
2019. aug. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Mi az a bbw? És mi az hogy nagyobbik bbw?

Valaki írja meg légyszi' hogy miről van szó.

Köszi

2019. aug. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

Big Butt Wife. Nagyseggu nok.

Milyen alapon nézel a telefonba?

2019. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

#4

Persze, véletlenül sem azért mented le, mert arra vered xd Én is csak azért mentek le izmos nagyfarkú pasikról képeket, mert egy tudományos munkához kell.

2019. aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Big Beautiful Woman lesz az, nem big butt wife...
2019. aug. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem jelent semmit.

En bbw vagyok de nem a nagyobb 😂


Ferjem telojam vannak ilyen kepek is, meg van mikor sportos csajokat néz.

Ez csak fantazia semmi egyeb.


Te vagy mellette ! Te jössz be neki neha a fantáziakban elrugaszkodunk a valósagtól, semmi extra !

2019. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andi80018 ***** válasza:
44%
Én meg hirtelen BMW-olvastam. :-D Nem is tudtam, mi az, amit te írtál. Hát én nem lennék elragadtatva, ha más nők meztelen képei lennének a palim telefonjában, úgy általában. De úgy vetted észre, hogy a te alkatoddal nem elégedett?
2019. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!