Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek olyan esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek olyan esetben, ha a csajotok messengerében véletlen ilyeneket olvasnátok?

Figyelt kérdés

A beszélgetésben

csajotok: cs

barátnője: b

xy pedig az exe.


b: Pasikkal mivan, xy-nal, együtt vagytok mèg?


cs: hát igazából, jól el voltunk, mentünk ide, oda, volt szex is... ő volt a nagy szerelem.


Cs: beprobálkozott más srác is, de nem jön be úgyhogy lekoptattam.

Amúgy egyedül vagyok, és jól érzem magam.



Ez egy nemrégi beszélgetésből van, néhány hónapos, akkor már kb 1 éve együtt voltunk, volt néhány vitánk, meg egy két mosolyszünetünk.


Mit tennétek ilyen esetben?



2019. aug. 4. 09:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%

Hát ez kb értelmezhetetlen. Legalább tudnál normálisan fogalmazni basszus. Most ti szakítottatok, vagy mi van?

Amúgy ha jól értelmezem, akkor lefeküdt a csajod valakivel, aki az exe(?). Akkor nem értem miért érdekel már? Megcsalt.

2019. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
Legyél résen, lehet hogy még az exét szereti.
2019. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj, csak a lényeget emeltem ki abból a beszélgetésből...
2019. aug. 4. 09:25
 4/33 anonim ***** válasza:
87%

Ha a barátnőjének nem ismerte el, hogy veled van, csak legfeljebb te lehettél az a srác, aki "bepróbálkozott, de nem jött be úgyhogy lekoptattam", akkor eléggé elgondolkodnék a dolgon. Meg ha egy év után még mindig az exéről nyilatkozik úgy, hogy ő volt a nagy szerelem, az sem kifejezetten egy pozitív jel.

Én szedném a sátorfám, keresnék olyat, akinek én vagyok a nagy szerelem, ezt a lányt meg hagynám, hadd sírjon az exe után.


Meg egyébként is, egy év alatt néhány vita és mosolyszünet gyakorlatilag elfogadhatatlan, olyan pároknál, akik túlélik a kezdeti időszakot, az első néhány évben ilyesmi fel se merül. Szóval ti szerintem amúgy is halálra vagytok ítélve, minek húzni akkor tovább az időt?

2019. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

"messengerében véletlen ilyeneket olvasnátok"


Véletlen, mi?

2019. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A lényeg akkor, állítása szerint mikor volt egy rövidebb mosolyszünetünk, és amíg én tök szarul voltam ez miatt lelkileg, ő fogta magát és az exével hancúrozott, elmentek kirándulni, konkrétan össze akart vele jönni újra, azalatt a néhány hét alatt, csak ha jól tudom kosarat kapott.
2019. aug. 4. 09:30
 7/33 A kérdező kommentje:

#4 nem én vagyok az a srác aki nem jött be neki, ezért lekoptatta.


De ez is megér egy gondolatmenetet.


Mivan, ha bejött volna neki? Most azzal kamatyolna?

2019. aug. 4. 09:32
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem a felnőtt kategória? Boccs, csak kérdezem.
2019. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Esküszöm, hogy a csajom közelebb van a 30-hoz mint a 20-hoz...
2019. aug. 4. 09:49
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak mégse olyan jó barátnők ha egy éven keresztül nem mutatott be neki, vagy nem is akar neki valamiért bemutatni, és azért találta ki ezt neki, amúgy meg nem is igaz az egész.
2019. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!