Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, 8 hónapja vagyok a párommal, abból 6 hónapja együtt élünk. Két mozin, amit én akartam nem megyünk sehova. Én vágyok kirándulásra, aquaticumba, strandra menni, belülni egy sütire, vagy enni valahol néha, közös programokat csinálni, de ő nem vágyik ilyenekre, csak pecázni akar, és azt se velem, hanem a legjobb barátjával.

Nem bújhatok hozzá, mikor akarok, mert túl sok vagyok, nem csókolózunk, mert ő nem szeret, nem kényeztet szex előtt, hiába momdtam már többször, hogy nekem is vannak igényeim, nincs szenvedély így a kapcsolatban, csók nélkül.. Nagyon sokszor kértem már, de nem akarja..

Jókat beszélgetünk, hasonló a humorunk is, kapok valamennyi szeretet is, de többre vágyok, viszont félek, hogy nem találnék jobbat, és megbánnám, ha elhagynám.

Nincsenek barátnőim, fogalmam sincs hol tudnék ismerkedni, és lehet más rosszabb lenne. Nem beszél csúnyán, inteligens, okos, humoros, nem iszik, nem cigizik, nem veri el a pénzt, de nem vagyok boldog mellette, szeretem, de nem kapom meg, amire vágyok egy kalcsolatban.

Ti mit tennétek?


2019. aug. 4. 10:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

"félek, hogy nem találnék jobbat, és megbánnám, ha elhagynám."


Akkor minek írtad ki a kérdést?! Bármit mondanánk, úgyis mellette maradsz, mert kapcsolatfüggő vagy.

2019. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

És akkor hogy jöttetek össze? Mert jelenleg max haverok vagytok, nem egy pár. Egyértelmű, hogy nem szeret úgy, nem tudom miért alázod magad. Néha megdug, amikor olyanja van, de amúgy nem érdekli, hogy neked jó legyen..


30n

2019. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Én azt tenném, hogy inkább egyedül leszek, mint egy olyan emberrel, akinek csak időtöltés miatt vagyok az életében. Neked viszont hiába írom, amíg életképtelen kapcsolatfüggő vagy.
2019. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezt tenném(mert balf..z vagyok) de szerintem ez lenne amit tenni kéne:

beszélni kéne vele, elmondani te mire vágysz mi az ami miatt nem érzed magad boldognak és ha nem tudtok kompromisszumra jutni akkor szakítani, fölöslegesen pazaroljátok egymás idejét.

Lehet a következő barátod még rosszabb lesz, lehet évekig fogsz loholni egy ideális társ után de szerintem ez a mostani is olyan messze van az igényeidtől, hogy előbb utóbb így is úgy is szakítás lenne a vége akkor meg már jobb előbb.


Nekem nagyon nem szimpatikus amikor egyesek azért vannak valakivel, mert egyedül nem szeretnek lenni. Az ha mellette még ismerkednek is és csak talonban tartják a másikat még ellenszenvesebb.


Ismerkedni bárhol lehet csak légy nyitott az emberekre próbálj meg minél több emberi kapcsolatot kialakítani. (szomszéddal, boltossal, munkatársakkal ...) aztán ha sok emberrel van valamilyen kapcsolatod előbb utóbb lesz köztük olyan is akivel majd mindketten többet akartok.

2019. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem keresek mellette mást.. Nem úgy értettem az ismerkedést..
2019. aug. 4. 10:42
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem rád értette 4-es Kérdező, hanem általánosságban. De örülök, hogy a sok amúgy hasznos írás mellett sikerült az egy lényegtelen dologba belekötni. Ha nem akarsz szétmenni, akkor szenvedj, de ez egy rettentően megalázó kapcsolat, amiben vergődsz.
2019. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem sok tapasztalatom van kapcsolati téren, azért nem tudom, hogy ez most mennyire normális, sajnos az előző két kapcsolatom még ennél is rosszabb volt. :/
2019. aug. 4. 10:48
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

kapcsolatfüggő vagy?


mindegy ki, csak legyen vki, mert egyedül nem élet az élet? miért?


neked nincsen más terved, célod, ambíciód az életben, csakhogy párod legyen?


nnyit mindent kezdhetnél magaddal, aminek köze nincs a párkapcsolathoz, mégis építene, és több lennél általa.


tudod, sosem értettem nőként a hozzád hasonlókat, akik bármilyen áron, de kapcsolatban akarnak lenni, akkor is, ha szeretetlenek, ha rongyként kezelik őket, mindegy, csak instára és face-re kiírhassa a nő, hogy kapcsolatban van.


tudod, ez szánalmas.


neked nincs saját életed.


nincsenek barátaid.


nincsenek céljaid.


csak a pasi.


ez gáz!


ezen dolgoznod kéne.


lezárni ezt a méltatlan kapcsolatot.


kibírni néhány hónapig, de akár egy évig is, hogy egyedül vagy.


felépíteni magad köré egy szociális hálót barátokból.


tanulni, fejlődni, megnézni azt, hogy akkor sem omlik össze a világ,ha épp nincs párod.


moziba, kirándulni stb. egyedül és barátokkal is el lehet menni.


ha az életedet ennyira a férfiaktól teszed függővé, mindent ennek rendelsz alá, és más célod nincs, akkor boldogtalan jövőt prognosztizálok neked.

2019. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy boldog, akkor ne maradj. Tényleg ne!!! 8 hónap kapcsolat még annyi, hogy bőven a lila ködben kellene lebegnetek. Ha ennyi idő után ennyi igénye van a veled való időtöltésre, akkor mi lesz pár év múlva?

Én most próbálok kicsit "helyrehozni" egy tizenéves házasságot, amiben jobb a helyzet, mint amit te leírtál!

2019. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nincs kirakva facere, hogy kapcsolatban, nincsenek közös képek, úgyhogy nem mutogatásból vagyok vele.. Az elején kedves, figyelmes, odaadó pasi volt, folyton ölelgetett, szeretgetett, összebújva aludtunk, sok közös téma, hasonló gondolkodás dolgokról, hasonló humor, sokat nevettünk, de onnan, hogy összeköltöztünk megváltozott, néha olyan, mint akkor, néha távolságtartó, ezért nehéz, mert az első pár hónapban klappolt minden, boldog voltam nagyon, beleszerettem, de ami most van, már nem tesz boldoggá.
2019. aug. 4. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!