Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arrogáns barátnővel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arrogáns barátnővel mit lehet kezdeni? Mindentől idegbeteg, szerinte mindenki hülye.

Figyelt kérdés

Eleinte nem ilyen volt. Aztán szép fokozatosan változott meg, minden idegesíti, bárki bármit csinál, az rossz, hülyeség, nem ért hozzá, béna.

Vagy csak az elején jól leplezte?

A házában elkezdtem felújítani jópár rossz dolgot, csaptelepek, festés, tetőjavítások, stb.

Elég sok ilyet csináltam már, sosem volt evvel probléma.

A vége ez lett, hogy megsértődött, hívott szakembereket, most borzalmas áron csinálják neki a házat. Ahogy én csináltam az szar, nem értek hozzá, stb.

Ha elegem lesz belőle, akkor megkeres, olyankor kedves, aranyos, de egy idő után nem bír magával, és a plafonon lesz megint, ő akar irányítani mindenkit, mindenkinél mindent jobban tud(kb azt is, amiről még csak nem is látott fotót)


Egyébként a nővérem szakasztott ilyen típus, 39 éves, évente cserélte a palijait, mert egy se bírta mellette.



2019. aug. 4. 12:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Te választottad, viseld el!
2019. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
70%
Kidobod, bàstya, vagy megdugod jobban. Ha utóbbi nem segít, előbbi lesz a nyertes.
2019. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Ott kell hagyni. Nem er az a pna ennyit.
2019. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Miért mit rontottál el szerinte? Küldj fotókat milyen lett a fal. De inkább az otthon kategóriába küldj.
2019. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Ez kell neked, akkor mégis mit kell kezdeni az ilyennel? Semmit. Neked ez így jó ahogy van.

Más értelmes pali úgy otthagyta volna már emiatt hogy fikázza a munkáját, hogy csak na.

De te tudod. És még mindig bedőlsz neki hogy milyen aranyos kedves. Hát akkor küzdj vele ha ez kell neked.

2019. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Ne nyúlkálj bele a dolgaiba, gondolom nem sírva könyörög, hogy héjj, mássz már fel a tetőre..


Én is utálom a putri munkát, ha van rajta mit javítani szakembernek, akkor nem vègezted el rendesen.


Maradj kint a dolgaiból, és nem lesz ideges.


Csak saját példákat írtál, más munkája is vacak szerinte?


Ha nem értesz hozzá, csak a sajàt dolgaidon ügyeskedj.


Gondolom neked sem tetszene, ha belepiszkálna megcsinálom, értek hozzá szavakkal az autód szerkezetébe, aztán meg vihetnéd szerelőhöz..


Mondj még példát, mert ebből úgy tűnik, csak a szakértelmed kevés, és csak akkor zavarja, ha az ő cuccainàl kontàrkodsz.


A szakemberek munkájával is van problémája?


Egyébként manapsàg horror áron dolgozik mindenki, de legalább jó munkát végeznek.

2019. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

"Más értelmes pali úgy otthagyta volna már emiatt hogy fikázza a munkáját, hogy csak na."

Jobban is jár a csaj, akit otthagy egy ilyen pasi. Le lehet pontozni és sose hagynám, hogy amatőr nyúljon bármihez is a lakásomban. Hagytam, régen, meg is bántam egy életre. Soha többet. Mert őfelsége nem viseli jól, ha megmondják a hatalmas egojának, hogy amit csinált az szar.

2019. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Mit lehet kezdeni? Otthagyod mint szrt a fűben. Mi a francnak viseled el. Kétszer megbeszélném vele, hogy vegye kicsit észre magát harmadszorra vissza se néznék. Ha már ezt lejátszottátok többször akkor mire vársz, csodára?
2019. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Csakis elhagyni,mi mást?
2019. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Eleinte mindenki a szebb oldalát mutatja, aztán jönnek a szürke hétköznapok... .-)
2019. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!