Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van? (Elégedetlenség szex terén)

Figyelt kérdés

Heti 1x csináljuk és nekem ez kevés amikor végre ott az idő hogy csinálhatnánk úgy a felénél mikor ő elmegy nincs már kedvem tovább csinálni mert nekem sok idő kell,ha heti legalább 2x csináljuk nekem könnyebb hamarabb elmegyek

Ez hatással van a kapcsolatunkra is mondtam amúgy neki de neki nincs igénye többre


2019. aug. 4. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eltér az igényetek, ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Ráadásul önző, mert csak magára figyel.
2019. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Lehet nincs már "kémia"azaz nem kíván téged,vagy nem vagy jó az ágyban, esetleg az előjáték nulla,nem izgul fel stb. Ezt vele kell megbeszelned. Miért akarna többet szexelni ha nem élvezi? Azt,hogy ennek mi az oka pedig csak úgy derítheted ki,ha beszélsz vele. Nyilván nem ismerem a szituációt, szóval csak leírtam szerintem mi lehet az oka.
2019. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Te amúgy a fiú vagy a lány vagy? Azt kihagytam,hogy előfordulhat hogy neki tenyleg alapból nincs többre igénye,ahogy az első kommentelo is írta. (Előző voltam)
2019. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy jól érezném magam ha nem tudnám kielégíteni a férjem.. Nem tudnám ráhagyni azért mert én már túl vagyok rajta. Nekem se tetszene fordított esetben. Viszont ezeket a dolgokat nem lehet rá erőltetni. Ha neki ennyi az igénye nem hiszem, hogy ezen tud változtatni. Viszont ez egy örök gond lesz köztetek... Ezen érdemes elgondolkodni. Ha pl gyerek lesz eszébe nem jut majd szexelni?
2019. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nő vagyok. Azt mondja jó velem ,többször kérdeztem rá

Hazudna? az miért jó neki?

2019. aug. 4. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a tapasztalat beszél belőlem: a szex a jó kapcsolat alapja! ha itt nincs összhang akkor bele lehet szrni..
2019. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!