Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két éve megtudtam valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve megtudtam valamit a férjemről, ami alapjaiban változtatta meg a házasságunk. Ti hogyan lépnétek túl rajta?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... meg kellene beszélni. De úgy érzem mintha elbeszélnénk egymás mellett és nem fogja fel ez engem mennyire mélyen érintett. Pont egy elég érzékeny időszakban derült ki ez az egész, azóta pedig leejtőre került a házasságunk. A legrosszabb az egészben, hogy mindenki szerint egy szent, mert úgy elő tudja magát adni, hogy az Oscart érdemelne. Arrogáns lett és ma azt is megkaptam a családtól hogy ennek talán oka van (én) és az okot kellene megszűntetni. Persze senki nem tud semmit. Tesómon kívül senki nem hiszi el, hogy tud viselkedni, beszélni velem, így végleg egyedül érzem magam. Azt bevallom, hatalmas a szám, de ezt tudta mielőtt megkérte a kezem, viszont ha én tudtam volna mit csinált éveken keresztül (még családalapítás előtt), valószínű nem mentem volna hozzá.

Kérem mindenki mellőzze az "ezt tépted, szagold" típusú hozzászólásokat, mert itt teljesen másról van szó.



2019. aug. 4. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De mi ez a valami, ami kiderült róla?
2019. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Talán ha leírnád mi az a dolog, és konkrétabban adnál infót még segíteni is tudnánk.
2019. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtetted leírni, miről van szó. Nem mindegy.
2019. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha kiderülne, hogy mi a baj, nem tűnne hisztinek az egész.
2019. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Hellmano ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy mit tudtál róla meg...


pl. ha férfiakkal feküdt le

vagy embereket ölt

vagy börtöntöltelék volt stb. lehetne írni mind mind más szemszögből érintené a témát. Tehát nem írtad mit tudtál meg így a kérdés nem is igen állja meg a helyét, mert bármit oda lehet képzelni, hogy mit tudtál meg, amit csak te tudsz meg a tesód.

2019. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
képes ragot tenni tárgyesetben?
2019. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igazából nem mondtam el soha senkinek, ezért nem akartam itt sem, de lopás. Nem egy, sok és nem megélhetési. És tényleg úgy képzeljétek el ezt az embert, hogy soha de soha fel nem merült bennem ilyesmi. Talán ha elmondanám valakinek is aki ismeri, azt hinné én hazudok.
2019. aug. 4. 20:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kleptomániás?
2019. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem nem. Pénzt lopott sorozatosan, persze nem nagy tételekben, hogy ne tűnjön fel, ráadásul egy hozzá közel álló személytől.
2019. aug. 4. 20:53
 10/20 anonim ***** válasza:

Még most is csinálja a lopást?

Hogy érted h arrogáns lett? Mióta ilyen? Mióta kiderült a titka?

2019. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!