Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek már az erőszakosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek már az erőszakosság jelei szerintetek? Félnem kéne?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 évevagyunk együtt a barátommal, aki MMA-zik, ebből él. Ennek ellenére kicsit sem volt sosem erőszakos vagy ilyesmi, tényleg mindig nagyon kedves és figyelmes. Viszont az utóbbi meccsén kikapott és azóta olyan furán viselkedik. Mostanában többször is felemelte a hangját, pedig eddig sose, legutóbb mikor vitatkoztunk is megszorította a kezem meg korábban amikor kerestema kulcsaim a karomat (jó ekkor én is ingerült voltam nem is kicsit), meg random dolgokat püfölt mikor összeveszett az egyik haverjával.Aggódnom kéne szerintetek vagy csakm túlreagálom és ezek csak ilyen kis hülyeségek? Mert ha belegondolok akkor tényleg nem arról van szó ,hogy megüt vagy ilyesmi, de azért valahogy rossz érzésem van amikor ilyet csinál, kicsit mintha félnék is tőle ilyenkor, de lehet csak telebeszélték a fejem azzal, hogy ha küzdősportol akkor tuti erőszakos.
2019. aug. 4. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kene teged szorongatnia. Tok normalis, hogy ettol rosszul erzed magad.
2019. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kapcsolatban, ahol az ember nem fél a másiktól, nincs tartása, bízik benne, boldog vele, annak ezt nyugodtan el tudja mondani és meg tudja vele beszélni, mert nincs mitől tartania.


De te, igen is félsz attól, hogy erről beszélgess vele és ezt elmond neki.

2019. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Félnem kéne?" - Ezt csak te érzed. Félsz?


A tárgyak püfölèse is elég agresszív, de ami végképp kicsapná nálam a biztosítékot, ha engem szorongatna. Nálam ez intő jel lenne.

2019. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából nemhoztam fel neki ezt, mert nem akartam hogy azt higgye, hogy picsogós meg porcelánbaba vagyok aki már egy kis kézszorítástól elbőgi magát, közbe ő meg naponta verekszik. Igaz az ismerőseim akiknek elmondtam azt mondták hogy szerintünk nem normális ha ilyeneket csinál, de ők már azelőtt mielőtt összejöttünk volna azzal tömték a fejem, hogy így meg úgy verni fog. Énmeg túlságosan érzékeny vagyok,sokszor olyanokat is felfújok amiket nemkéne, mert most ha belegondolok én is volt hogy mérgemben csapkodtam a fiókokat stb. Lehet ezt is eltúlzom fogalmam sincs.Nagyon szeretek vele lenni,Viszont igen jelenleg úgy érzem mintha kicsit félnéktőle.
2019. aug. 4. 22:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne, hogy naponta verekszik, az sem, ha picsogo porcelanbabanak néz, de az én kezemet garantáltan nem szorongatná
2019. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%

#3 "A tárgyak püfölèse is elég agresszív, de ami végképp kicsapná nálam a biztosítékot, ha engem szorongatna. Nálam ez intő jel lenne."


#3nak illetve a kérdezőnek.

Azért ez tetszik, hogy a fickó az agresszív állat, mert random dolgokba beleüt illetve megszorítja a karod.

Képzeljétek volt már, hogy véresre vertem a kezem a falon vagy pozdorjává törtem egy szekrényt mérgemben... de nem azért mert egy agresszív állat vagyok. Nem vagyok az, nem is érzem magam annak. Mindig elég nyilvánvaló oka volt, ha ilyet tettem.

Megcsaltak, becsaptak, hülyének néztek, szándékosan provokáltak.

Mindig jó oka volt a reakciómnak és sosem léptem át a határt. Levezettem a mérgem egy tárgyon, ami pótolható.

Lányok nézzetek azért néha magatokba. Attól mert ti balettozva keveritek a szart és úgy öntitek nyakon vele az embert még nem lesztek mindig áldozatok. 🙂

2019. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
#6 vegre olvashattunk egy korrekt, tokos valaszt
2019. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem egy barátom, rokonom sem a falat verve vagy tárgyakat zuzva vezeti le a feszkot. Ez agresszív megnyilvánulás és nekem rohadt visszatetszo.
2019. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Nem azért, de aki MMA-zik, abban szerinted nincs agresszív hajlam? :D

Ismertem komoly bunyósokat, egyik sem volt százas, egy idő után mind begolyózott.

Amúgy ha valami bajod van, beszéld meg vele. Ha ott is agresszív, akkor tudod, h mire számíts.

Az embernek lehetnek rosszabb időszakai, főleg ha egy meccsen sz...rá verik, de a nőjét, haverját, kutyáját stb. nem bántja egy normális ember.

A random dolgok püfölése meg komoly elnyomott agresszióra, frusztrációra utal. Szóval megviselte a dolog, úgy tűnik, az idegei nincsenek kötélből.

Beszélj vele, ennyi.

2019. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulalok neked hatos, hogy sikerul feldolgoznod a teged ero hatasokat, csak nem a kerdesre valaszoltal. A kerdezo egy centit nem jut elorebb azzal, hogy megosztottad velunk a tortenetedet.

Verszemet kaptal egy mondattol, magadra vetted es rogton vedekezo uzemmodba kapcsoltal, majd a vegen ellentamadasba lendultel, hogy bezzeg a lanyok milyenek.

Szeretnem felhivni a figyelmed arra a reszre, hogy a kerdezot szorongattak es most o aggodik.

2019. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!