Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm betegesen féltékeny kb mindenkire?

Figyelt kérdés

Nem adtam rá okot, hogy az legyen.

A két korábbi kapcsolatában elhagyták másik nő miatt.


Ő állítja túl van a múlton, de kicsit úgy látom, hogy ebbe bele van őrülve már.

Kb mindenki gyanús a számára akivel én kapcsolatban vagyok.


Minden lépésemről tudni akar és állandóan csekkol, meg analizál.


Emellett mikor éppen együtt vagyunk és nem féltékeny van sok pozitív tulajdonsága, pl abszolút nem pénzéhes és anyagias, jól keres, önzetlen, jól főz, de néha az az érzésem, hogy mintha túlzásokba esne.

Ajándékokat vesz, túl sok figyelmet akar, állandóan azt akarja, hogy rá figyeljek, úgy érzem meg folyt.


Szóval vannak olyan jó tulajdonságai ami másokból hiányzott, de ez a figyelem hiány és állandó féltékenység gyanakodás megőrít.


Beszéltünk erről nem egyszer, most megint azt mondta, hogy dolgozni fog azon, hogy ez változzon, de időt kér.


Ahogy telik az idő egyre kevésbé érzem azt, hogy képes lesz ezen változtatni, mert ezek a meggyőződések bele vannak rögzülve az elméjébe.


Egyébként kérdeztem és azt mondta, hogy nem volt féltékeny az elöző kapcsolataiban úgy mint most, de valahogy ezt nem tudom elképzelni, ezt mondtam is neki, amire persze azt mondta, hogy tévedek.


Szóval nem tudom mivel váltom ezt ki belőle.



2019. aug. 5. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit tenni, mert ez az ő problémája, ha nem adsz okot rá, hogy ilyen legyen akkor veszett fejsze nyele.

Vagy hogy, 24 óraban együtt lesztek, kijárási tilalom lesz, hogy nyugi legyen? Ennek a kapcsolatnak gyorsan vége lesz, vagy begolyózol.

2019. aug. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kérdés, hogy ő mennyire érzi, hogy ezzel baj van, és mennyire akar ezen változtatni. Abból, hogy írod, hogy "megint azt mondta, hogy dolgozni fog azon, hogy ez változzon", arra következtetek, hogy mondta már régebben is. Azóta változott valami? Pszichológuson gondolkozott már esetleg? És egyébként mióta vagytok együtt?
2019. aug. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Adj még neki kb. egy hónap türelmi időt, hogy bizonyítsa, hogy változni akar. Ha nem történik semmi, akkor szeptember elején szakíts vele.
2019. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 jujuM válasza:
100%

Sajnos nem fog megváltozni. Az lehet, hogy a kapcsolatotok érdekében elfojtja magában amíg bírja, de akkor meg benne gyűlik a feszültség és egy idő után robban.

Ültesd le és mondd el neki. Hátha. De sajnos látom a körülöttem lévő kapcsolatokat, szinte mindenhol megy ez az egymás után nyomozósdi és bizalmatlanság. Szomorú

2019. aug. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Soha nem fog megváltozni, menekülj!!
2019. aug. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

AZ egyetlen dolog, ami rajta segítene, az egy pszichológus, magától nem fog ebből kijönni.

Elgondolkodott ezen már?

2019. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz az önbecsülése. Előtted is az volt neki?
2019. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem igaz, hogy soha nem változna meg egy féltékeny ember... az, hogy tapasztalatlanokn itt a hozzászólók többsége, másról sem árulkodik mint azt, hogy baromi fiatalok és nem ismerik még a világot.


Ha értenétek a féltékenység okát és mibenlétét ti is rájönnétek hogy ez nem egy jellemvonás...

2019. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle és azt mondta, hogy előttem nem volt ennyire féltékeny, amit valahogy nehéz elhinni.


Ő azt mondja, hogy számára az teljesen új szituáció, hogy nekem ennyi lány ismerősöm van, de én nem érzem úgy, hogy annyira sok lenne, azt sem, hogy okot adtam volna neki a féltékenységre.


De, ha megkérdezi milyen napom volt és mondjuk azt mondom az egyik kolléganőm ma ezt és ezt csinálta akkor az egyellő neki azzal, hogy az a kolléganőm biztos ki akar kezdeni velem csak én ezt nem veszem észre és már látom, hogy tiszta ideg, holott semmi, de semmi alapja nincsen.


Kb annyi a sztori, hogy xy bejött abba a helységbe ahol én voltam és beszélgettünk 5 percet, majd ki ment.


De ő mindenben ezt látja.


3 hónapja vagyunk együtt, de még nem élünk együtt.

Félek, ha össze költözünk sem fog változni.

2019. aug. 6. 00:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg megfojt téged. Ezt mondd is meg neki, és ha nem tud változni, hagyd ott.
2019. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!