Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő erős dohányos, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő erős dohányos, a férfi meg nem, akkor ezt hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

A nő kamaszkora óta napi szinten akár 10-12 szálat is elszív. A férfi nem dohányzott soha.


A nő beköltözik a férfi lakásába, a dohányzást nem bírja abbahagyni.


Nem dolgozik, tanul, de cigit mindig vennie kell.



2019. aug. 5. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt ha a lakásban cigizik, szedheti a cuccát, aztán mehet, amerre lát.

Ha nincs pénze, de cigire szerez, hát... nem túl jó jel.

Ha mindig büdös, dohány szagú, egy idő után 2 m-nél nem bírnék hozzá közelebb menni.


Szerintem le kellene szokni, nyilván, hiszen pénz kidobás+ az egészségre is káros.


Dohányzom én is, a párom is, de még ha úgy puszil meg, hogy ő épp akkor cigizett, én meg nem,undorító... Bennem lassan érik, hogy le kellene tenni, sajnos benne nem, fogalmam sincs, mi lesz akkor, ha én abbahagyom,de remélem majd neki is megjön a jobbik esze.

Egyébként nem tudom elképzelni, hogy nem dohányzóként dohányossal jöjjek össze.

2019. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Életemben idáig egyszer volt dohányos barátnőm, de soha többet. Le akart szokni(állítása szerint), gondoltam segítek neki és mindketten boldogok leszünk.

A csókolózás borzalmas élmény, még akkor is ha rágózik. Napi 2 mosott fogat, akkor is éreztem az ízét. A cigi elhagyásával ingerülté vált, pótcselekvések hosszú sorát tudnám előhozni.

Szóval dohányos ember csak dohányos emberrel kezdjen ha jót akar.

2019. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Az én barátnőm is cigizik (én nem), igaz nem egy nagy dohányos, napi 2-3 szálat szív el max, lakásban soha nem gyújt rá. Engem cseppet sem zavar, szerelem volt első látásra, mai napig imádom, semmi pénzért nem cserélném le egy nem dohányosra és abszolút nem volt visszatartó erő, mikor megtudtam h cigizik.
2019. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Egyszer ismertem egy ilyen nőt. Minden más téren nagyon jó ember volt, szimpatikus, de ez a láncdohányzás munka nélkül nekem túlságosan is kisebbségi idill, egyáltalán nem szimpatikus, sőt taszító.
2019. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem cigizik a lakásban, hanem kimegy.

Ha meg cigi kell neki, akkor dolgozik.

Vagy nem játszik felnőttest.

2019. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hellmano ***** válasza:

Én sem dohányoztam soha, 2 slukkot toltam valamikor 12 évesen, mert "menő" vagyok címen, le se tudtam tüdőzni azt ennyi volt a cigi nekem. És eszméletlenül utálom, olyan szinten, hogyha valaki az utcán dohányzik képes vagyok morogva átmenni a túloldalra, mert én tuti nem szívom az ő bűzét... egyszer volt nekem is dohányos barátnőm, mondani se kell, hogy maga a csókolózás se esett jól, mert olyan volt, mintha az ember kátránypapírt nyalogatott volna. A másik, hogy már egész fiatalon látszódott a csajon, hogy sárgul a foga (nemrég találkoztam vele ki van az egész fogsora rohadva és lezűlött az egész csaj , pedig egy igényes szép csaj volt).


Én már nem tudnám elképzelni olyan nővel, aki dohányzik, mert mint írtam talán erre vagyok a legérzékenyebb. Nálunk a családban senki nem dohányzik (anyukám volt 25 éve, hogy heti fél dobozt elszívott, de már akkor abbahagyta mondjuk én is hozzám segítettem ehhez, hogy letegye ezt a pár szálat is.)


Amelett egy olyan szokásnak tartom a dohányzást, ami baromi költséges és önpusztító is. Jó most jöhet valaki azzal, hogy Józsi bácsi Kossuth-ot szívott meg talpas cigit 70 éven keresztül és semmi baja. Igen én is ismerek egy nőt, aki 85 éves eszméletlen nagy dohányos és semmi baja DE ez 1 millió emberből 1-2 ember, aki 70-80 évet eldohányozik úgy, hogy mégsem ebben fog meghalni.

2019. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valahogy meg kell próbálni leszoktatni, de emberi módon. Ha nem megy elsőre, másodikra, akkor nem kell hiszti rohamot kapni. Dohányzásról leszokni rettenetesen nehéz dolog. Azért az a 10-12 szál annyira nem sok, legalábbis a napi 1-2 vagy akár 3 dobozhoz képest, mert van aki annyit szív, na az az igazán pénzes dolog. Próbálkozni kell, HA, hajlandó rá. Az is lehet hogy tényleg le akar szokni, a szándék meg is lenne, csak felerősödik néha a nikotin utáni vágy. Ez elő szokott fordulni. Mivel te nem dohányoztál soha, így nem érzed át milyen nehéz a leszokás. Az együttélés jár anyagi megosztásokkal is, (rezsi,kaja, szórakozás), de lehetne sorolni, szóval ezzel kezdeni kéne valamit.


A kérdés bennem inkább az, hogy mi zavar jobban? Hogy dohányzik, vagy hogy csak tanul és nem dolgozik, de cigire van pénz?

Kérdés továbbá az, hogy mi az elvárás felé? Anyagilag mennyire és mibe szálljon bele? Miben egyeztetek meg? Hogy van pénze? Diákmunka? Ösztöndíj? Árvasági vagy ilyenek?


Ha kinn cigizik szerintem nem baj.

Viszont őszintén az a véleményem, hogy tudtad előre azt hogy dohányzik, szóval nagy jogod nem lenne érte megszólni. Viszont azért már lenne, hogy ha nem száll bele semmibe se.

Próbálj neki érvelni, hogy mennyire ártalmas, az anyagi vonzatairól, stb. DE... Egy rászokott embernek az esetek többségében hiába mondod. Inkább segíts neki. Ki kell tapasztalni mikor szív többet vagy kevesebbet és abba az irányba kell mozdulni. Óvatosan kell próbálkozni, mert a cigi hiánya viselkedésben is problémákat tud okozni.

2019. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az erős dohányos minimum két doboz cigit szív el naponta,a 10-12 szál egyáltalán nem sok.Ha a férfit zavarja a cigi,a csaj majd kimegy az udvarra/erkélyre cigizni,ennyi.
2019. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Huh, meg nem tudnék csókolni egy dohányszagú nőt. Brr! Szokjon le!!!
2019. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sunacsávók

Úgy, hogy a férfi megengedi a hölgynek a dohányzást.

Örüljön a pali, hogy van egy jó nője, ne a kifogáskokat keresse.

2019. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!