Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott a parom, megbocsajtha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a parom, megbocsajthato ez a tett?

Figyelt kérdés
En elegge feltekeny tipus vagyok.hisztik stb ha vmi exes dolgot latok.Par hete kuldott a parom egy kepet,es kerdeztem tole hogy ezt mikor csinalta.mondta hogy par nappal ezelott,nekem keszitette.majd a napokban kiderult hogy a kep majdnem 2eve keszult .erre azt a valaszt kaptam hogy lelekben o mar tudta hogy letezem es nekem keszult 2evvel ezelott.eloszor nagyon bantott a dolog hogy nem mondott igazat,aztan rajottem hogy valoszinuleg azert nem mondta meg mert akkor hiszti es balhe lett volna belole..mindennek fenyeben megbocsajthato egy ilyen hazugsag ?
2019. aug. 5. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy nagy dolog, ezen még túl lehet lépni.Csak azt nem értem, hogy minek kell ilyen bugyuta dologról hazudnia a barátnődnek mikor semmi tétje nincs?
2019. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A tetje egy valoszinu "hiszti" lett volna.en ugy gondolom ezt akarta megelozni
2019. aug. 5. 12:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de erre akartam utalni. Lehet, hogy neked kéne kicsit változtatni magadon, ha ennyire fél veled őszinte lenni. Csak azzal lehet őszintének lenni, aki tudja kezelni az igazságot. Innentől meg persze, megbocsátható ez a kis füllentés. Még magad is írod, hogy ennek tulajdonképp a te viselkedésed az oka.
2019. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen..a regi dolgaibol kitorolt mindent illetve minden olyan kepet amirol tudja hogy nekem esetleg rosszul eshet.massal kapcsolatba amugy oszinte.eddig mindennel kapcsolatba az volt
2019. aug. 5. 13:03
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

"lelekben o mar tudta hogy letezem es nekem keszult 2evvel ezelott"

"lelekben o mar tudta hogy letezem es nekem keszult 2evvel ezelott"

"lelekben o mar tudta hogy letezem es nekem keszult 2evvel ezelott"


Menekülj. Most. Komolyan mondom.

2019. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolso,miert?ezen azert latszik hogy egy eleg gyenge duma volt ..tudja o is h nem nekem keszitette 2eve hanem valaki masnak
2019. aug. 5. 13:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó gyerekesek vagytok mindketten.
2019. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon naiv vagy ha azt hiszed, hogy 2 évvel ezelőtt azt a képet csak neked készítette...
2019. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Szóval te is tudod...


Akkor mi a kérdés?


Neked kell eldöntened, megbízol-e benne ezek után, tudván hajlamos a félre kacsintgatásra.

2019. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amikor ez a kep keszult engem nem ismert még.nem is keszulhetett nekem.elmondott mindent a regi dolgaibol.a lanyokrol.akik voltak neki.de tudja hogy a telefonjabol mindig "hiszti" van.tudom h nekem is valtoznom kene.jobban elfogadni a multat.Talan abbol is adodik a feltekenysegem h kevesnek erzem magam.
2019. aug. 5. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!