Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki, amire tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, amire tuti vissza ír ez a pasi?

Figyelt kérdés

Mi az a mondat, amire visszaírnak?

Írtam. Semmi reakció. Küldtem fotót magamról, írta, hogy 1 hónap múlva lesz, most külföldön dolgozik. Írtam erre, 3x is, kérdést is tettem bele, és semmi reakció. Nyilván nem akar. De el akarom érni, hogy akarjon, mert nagyon oda volt értem és én nem törődtem az udvarlásával akkor.

Képet küldjek neki? Vagy van olyan mondat, akit be lehet vetni?


2019. aug. 5. 16:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
19%
A vaginádról küldjél képet kistáska. Így kell pasit fogni.
2019. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Bármilyen vaginát megkaphat, és nekem is ennél magasabb a nívóm.

Vaginája bárkinek van. Kreatívabb ötlet kell, amitől pont engem fog akarni, ő nagyon okos pasi.

2019. aug. 5. 16:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"Mit írjak neki, amire tuti vissza ír ez a pasi?" - írd meg neki, hogy mikor adja vissza azt a 100 eFt-t, amit kölcsönadtál neki... erre tutin reagálni fog...
2019. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretik, ha odadobod magad és nyomulsz. Kiábrándító.
2019. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez a "hé babát várok" kategória😃 De jó egyébként. Csak lehet elküld a nuniba, és letilt🤒
2019. aug. 5. 16:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kiábrándító. De mivel csak neten tudnánk kommunikálni és ő nem ír, nekem meg kell ő ezért neten kell valamit írnom, hogy vissza írjon és ne odadobásnak érezze.
2019. aug. 5. 16:51
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

hát ez aztán irtó szexi...zaklatni szinte szerencsétlent, meg megalázni magad.

Ha AKARNA? bármire írna. Sőt anélkül is írna, hogy te írsz neki és meztelen képeket küldözgetsz

2019. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem meztelen volt a kép.

Szerencsétlen nem ír vissza, zaklatni nem szeretném, szóval egy ötletes mondat kéne.

2019. aug. 5. 16:55
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha magasabb lenne a nívód, akkor nem aláznád meg ennyire magad. Ilyet kap minden utca sarkon.
2019. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom, de ez a vonat elment :(
2019. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!