Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne "rendbe hozni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne "rendbe hozni" a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyok együtt a párommal, 1 éve költöztünk el a szüleimtől egy albérletbe. Régebben teljesen más volt a helyzet kettőnk között. Igaz, akkor nem voltak anyagi gondjaink, mindketten tanultunk még, stb. stb. Mióta együtt élünk, egyre több a veszekedés, kevesebb a szex, és még sorolhatnám. A párom nem egy egyszerű jelenség; nagyon makacs, nagyon önfejű, szeret hangot adni a véleményének, de persze csak velem szemben. Sajnos az apja vérét örökölte. Ha a boltban kell kérni valamit, akkor mondja, hogy inkább én beszéljek, én intézzem. A háztartásban, bevallom, sajnos lusta vagyok. Többször kér meg mindig, hogy mosogassak el, porszívózzak föl, dobjak be egy mosást. Én ezeket, ha nem is jó szájízzel, de megteszem. Nem, mert papucs volnék, hanem mert velem van, és szeretjük egymást, segítek neki, amiben tudok. Főzni ő szokott, mosni, teregetni, stb. is.


Azonban egyre többször érzem azt, hogy túl sokat enged meg magának, és olyanokat mond, amik rendkívül bántóak szoktak lenni. Legtöbbször nevetek rajta, de mondani is szoktam, hogy ezt azért ne már. Próbáltuk többször megbeszélni a dolgokat, végeredményében sikertelenül. Mindig rábólintunk mindketten a dolgokra, de ezek pár napnál tovább nem tartanak. Én igyekszem mindig a kedvében járni, cserébe viszont túlságosan elhanyagoltnak érzem magam. Persze, ha nem voltunk boltban, akkor hazafelé hoz vacsorát, vagy bármi, de pl. ha az együttlétre kerül sor, akkor soha nem kezdeményez. Úgy értem, hogy SOHA. Többször is próbáltam már beszélni vele, hogy nekem pl. hiányzik az orális szex, mert én igénylem. 10-ből 9-szer én vagyok felül, ami azért valljuk be, elég fárasztó.


Viszont még mindig úgy érzem, hogy szerelmesek vagyunk egymásba, hiszen egyrészt ideje se lenne másvalakire mellettem, másfelől a kölcsönös bizalom nálunk nagy szerepet játszik. Én sem tudnám elképzelni a jövőmet nélküle. Ha tudom, mindig próbálom csalogatni, hogy menjünk ide, menjünk oda, már ha időnk engedi, szóval tényleg igyekszem, hogy ismét jó legyen együtt. Sokszor nagyon tud irritálni. Pl. megkér, hogy menjek oda, simogassam. Ezt meg is teszem, erre valójában csak a telefonját nyomkodja közben.


Nehéz volt megfogalmazni a fent leírtakat, és nem is jutott minden eszembe. Ha tapasztaltatok már hasonlót, kérlek, segítsetek ki egy-két tanáccsal.

23F


2019. aug. 5. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Tini szerelemből felnőtt kapcsolat. Nehéz időszak. Azt mind a kettőtöknek tudomásul kell venni, hogy SOHA, de soha nem lesz már olyan a kapcsolatotok, mint régen. Ahogy Te is tapasztaltad, a megbeszélés önmagában nem hoz eredményt. Mind a ketten tegyétek a dolgotokat, és őszintén fogadjátok el egymást olyannak, amilyenek vagytok. Engedjétek el az elvárásokat, és koncentráljatok a saját személyes fejlődésetekre.
2019. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sok nő undorodik az oráltól.


én nőként a barátnőimmel beszélgettem erről, vagány, belevaló csajok, biztosra vettem, hogy lazán megteszik a párjuknak.


egyszer elmondtam neki, h. engem mennyire kiborít ez a téma, és nem akaromcsinálni.


mire ők is mondták, h. soha nem szokták megtenni a férjüknek/barátjuknak, ezt közölték is velük.


ne hidd kérdező, hogy annyira felemelő egy nőnek a szájába vennie a micsodádat.


nem gondolsz abba bele, h. esetleg averziói vannak, utálja csinálni, és ha eddig meg is tette, csak kényszerből.


ha annyira szeretne szopni, gondolom, önként és dalolva és gyakran megtenné nejked, de nem ez a helyzet.

2019. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ez most a legmellékesebb.
2019. aug. 5. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:

te írtad bele a kérdésbe, talán annyira mégsem mellékes.


és jobb ha egy nőtől tudod, hogy ha ezt az elvárást érzi a párod, hogy márpedig orált akarsz, az kihathat a hangulatára, viselkedésére, és arra is, h. nem kezdeményezi nálad a szexet.

2019. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!