Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (most lesz 21, fiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (most lesz 21, fiú) nem tudja hogyan kell kimutatni a szeretetet cselekedetekbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fel éve vagyunk együtt de nagyon küzdünk. Olyan mintha nem szeretne (szeret, csak nem tudja kimutatni) vagy pedig mintha saját magát jobban szeretne. Ezt tudom, hogy nem így van, viszont nem tudom már hogy mit tegyek. Ha megkérdezi mi a bajom és utána szinte úgy tesz mintha mégse hallotta volna. És sokszor füllent kis dolgokról, azért ,hogy ne veszítsen el pedig 1000x elmondtam neki ,hogy az egy amivel elveszíthet ha nem őszinte.. nem szeretném feladni, mert nem hiába szeretem, viszont nagyon bántóak ezek a dolgok, és nem tudom mit csináljak, vagy mennyi időt kene neki adnom... tipp?

2019. aug. 6. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Drágám, tanuld meg, hogy egy férfinél mindig azt kell nézni, hogy mit cselekszik és nem azt, hogy mit mond.


33n

2019. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja kimutatni és saját magát jobban szereti, akkor konkrétan neked mi jó származik ebből a kapcsolatból?
2019. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Klau97hun ***** válasza:
Nem tudsz vele mit kezdeni sajna, ha ő nem tudja kifejezni az érzéseit akkor nem tudja. Kész pont. Vannak dolgok az életbe amin az ember nem tud változtatni, bele kell törődni
2019. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy “párom”, akiről azt hittem, nem érzelmes típus, nem tudja kimutatni az érzéseit. Nagy francokat, kiderült úgy 2 hónap után, hogy ő csak szexkapcsolatot akar :D Olyan nincs, hogy egy szerelmes ember nem tud érzelmeket kimutatni.
2019. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2

Nem szereti jobban saját magát (egyáltalán nem is szereti magát) csak úgy tűnik

2019. aug. 6. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó engedni a férfiegójából, nyomd a kezébe Gary Chapman Egymásra hangolva c. könyvét. De kzben olvasd el te is. A szeretetnyelvekről szól, igen érdekes, hasznos olvasmány. Tulajdonképpen minden kapcsolat bibliájának kellene lennie.
2019. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!