Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi munka miatt elhagynák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi munka miatt elhagynák a párom?

Figyelt kérdés
Kaptam egy fèlèves munkalehetőséget Nèmetországban, amiben szeretném magam kipróbálni, de nem tudom mi legyen mert ha megyek, a párom szakítani akar. Èn 29 vagyok ő 37 (L) ès neki van két kisfia 5-6 èvesek. Fèl hogyha nem leszek itt kire bízza őket, hogy oldja meg amikor dolgozik stb. Azt is mondtam neki, hogy lehet pár hónap után hazajövök, de nem akar távkapcsolatot. Èn szeretem és úgy èrzem kiszúrok vele ha kimegyek, de elszalasztani sem szeretném a saját életem megalapozását.
2019. aug. 6. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

37 éves lány?! Ezen jót röhögtem. Ez egy elhasznált vén ri.@nc az utánfutóival...



"Fèl hogyha nem leszek itt kire bízza őket"

Mondjuk az apjukra? Ki vagy te egyébként? A lány bébiszittere?

2019. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
31%
1-es egy 37 éves nőnek már lehet ám simán 18 éves lánya , lehet őt / őket sajnálná a kérdező? :D
2019. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Marha viccesek vagytok..

A párom azelőtt vált el mielőtt össze jöttünk. 2 éve vagyunk együtt és együtt neveljük az 5 és 6 éves srácokat. Hiányoznának nyilván ők is, de tudom, hogy ez most így az ő èletük, nem az enyém.

2019. aug. 6. 15:04
 4/12 A kérdező kommentje:
Apjuk le se szarja őket, elviszi kèthetente hètvègère aztán ennyi. Többi 12 napon én vagyok a pótapa :D
2019. aug. 6. 15:06
 5/12 Hellmano ***** válasza:
57%
Én tuti nem vállalnám a helyedben egy idegen ember 2 gyerekét, szóval ez értékelendő benned, hogy idegen ember gyerekeit neveled. Én tuti a melót választanám, mert én bele se mentem volna egy 2 gyerekes anyával kapcsolatba, de szerintem te válaszd a nőt meg a gyerekeket. És csináljatok egy közös gyereket is.
2019. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ahelyett, hogy nevelnéd a sajájaidat...

Gratulálok!

Remélem lemondod a külföldi munkalehetőséget is, csak hogy pótapukája legyél más megunt kölykeinek.

Téged se az eszedért tartanak.

2019. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Ekkora lúzert 😂😂😂
2019. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

"szeretném magam kipróbálni, de nem tudom mi legyen mert ha megyek, a párom szakítani akar."


Ha ez a "lány" szeretne téged, veled együtt örülne ennek a lehetőségnek.

Ehelyett mit csinál?


Zsarol. Féreg módon.



Azért, mert nem tudná kire bízni a kölykeit.


Féreg az ilyen ember, nem is kicsit.

2019. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rossz választás. Ahova a szíved húzz, oda menj.
2019. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Menj csak külföldre. Épülni fog a tudéasod, pénzt keresel. Egyúttal megszabadulhatsz a kiélt "csajodtól" is.

Örülj, ha szakít veled.

2019. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!