Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom (barátnőm)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom (barátnőm) mindig azt mondta, hogy ne változtassam már 2 havonta profilképemet mert az számára férfiatlan viselkesés meg hülyének néznek. Most meg az olyan csávók fotoit lájkolja akik minden nap szelfiznek. Ennyire álszent volt a hölgy?

Figyelt kérdés
Érdekes módon ezek az emberek már nem zavarják? Ténylegesen szinte minden nap egy pár legény mindig tölt fel magáról mosolygós fogsormegmutatós szelfiket.. akkor ez mennyire férfias? Furcsák a nők na!
2019. aug. 7. 00:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Pasik is lájkolgatják a cicababák bikinis képét, de a csajuknak nem engednék meg, hogy folyton magamutogatós képeket tegyenek ki.
2019. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De szerintem meg egy zsarnok volt..mert nem tetszett neki,hogy pár csaj is lájkolt.
2019. aug. 7. 00:30
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Akkor most már azért is csinálj hetente új profilképet! És fotózkodj bikinis csajokkal, hadd pukkadjon meg a zsarnok szelfielnyomó volt barátnőd!
2019. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az más! Azok a csávok nem férfiak! Én a párkapcsolatomban SOHA nem lájkoltam csajokat.. Akkoriban a párom sem lájkolt csávókat.. mert az megalázó rá nézve is és rám nézve is ha lájkolgatunk össze vissza. Ilyen közös ismerősök családok fotóját,posztokat anno lájkoltunk, de most egészen furán viselkedik ahogy a fentiekben is írtam.
2019. aug. 7. 00:35
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Lehet csak be akar az egyiknél vágódni és ha sikerül, leszoktatja a csávót a szelfizésről.
2019. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amúgy szabad ember.. azt csinál amit akar, de számomra akkor is furcsa,hogy egy számomra értelmes szemüéély ilyen hamar véleményt,nézőpontot tud változtatni.
2019. aug. 7. 00:37
 7/18 A kérdező kommentje:

#6

Lehet!

2019. aug. 7. 00:38
 8/18 A kérdező kommentje:
Ismertem az egyik előzö exét.. ő pedig saját magát is lájkolja. Számomra ez durvára nárcisztikus és ez már valóban férfiatlan.. de azért már ez sem zavarja a hölgyet,mert néha odabiggyeszt a magát lájkoló exére is egy like-ot.
2019. aug. 7. 01:06
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a kapcsolat vege fele mondta ezt amikor mar csak kereste hogy mibe lehet belekotni?

Hogyhogy ez nem esett meg le? Szakitottal mar valaha?

2019. aug. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Olvasva a kommentjeiddt - Nem viselkedik furan. Csak nincs ember ismereted... :)

Azon ragadsz le hogy mit lajkol hol lajkol es ezt mondta azt mondta. Ez nulla. Ez nem jelent semmit. Ha ellentetesen viselkedik, akkor a kisholgy nem volt veled oszinte. Nem logikus? Magyarul nincs baja azzal ha valaki cserelgeti a profilkepeit... mas OKbol mondta ezeket neked. De mivel nem vagytok egyutt, mint fentebb jeleztem a kapcsolat vegen mondhatta ezeket? Mert az mar az “idegesited” jele.

2019. aug. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!