Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lellene reagálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 3 éve vagyunk együtt a barátommal, akit nagyon szeretek. A probléma a barátom apjával van. Én falun nőttem fel, és édesanyám mondhatni többnyire engem és a testvéremet is egyedül nevelt, mert sajnos édesapám hamar elhunyt, nyilván nem egy nagy "luxus " házban élünk, de meg van mindenünk, jól megvagyunk. Én egyetemista vagyok (itt ismertem meg a barátomat) albérletben lakok egy nagyobb városban, édesanyám pedagógus én is erre a pályára készülök. Csak azért mondom el ezeket, mert a barátom apja épp ezekért érezteti velem azt, hogy én bezzeg nem vagyok az ő szintjükön, mivel ők városban élnek, van vagy 3 lakásuk, jó autójuk stb. Többször előfordul hogy beszolongat, hogy mit akarok én, tanár lenni, mert azok semmit nem keresnek, vagy általános dolgokat mond és úgy fogalmaz a falusi emberekről, hogy a "parasztok ". A barátomnak azt mondta, amikor ott voltam en is, hogy erdekes hogy mem talált egy városi lanyt maganak. Az apja egyébként egy gyári munkás, nem nézem le egyatalan ezért, de érdekes, hogy pont ő szól be másnak, aki egyetemet végzett. Én már említettem a baratomnak, hogy beszéljen az apjával de nem mer vagy nem akar szembe szállni ezen a téren vele, nem tudom. Észrevettem hogy a barátom is kezd elszállni és átvenni az apja stílusát, persze elmondom neki hogy egyáltalán nem oké csak azért valakit lehülyézni vagy lenézni mert vidéki, attól még lehet jó ember és okos is.

Nem tudom komolyan, hogy velem van a baj, vagy ez normális ma már hogy egy akarmilyen városi "paraszt" -nak jogában van beszólni egy falusinak, csak azért mert...?

Mit kellene tegyek? Félek attól, hogy ha a barátommal összeköltözünk akkor beleszól majd az életünkbe vagy amitől mégjobban tartok,az az hogy a barátom is olyan lesz mint ő idővel.

Köszönöm a valaszokat!



2019. aug. 7. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egész famíliát messziről elkerülném.


Ezt te 3 éve tűröd?

Ha ezzel a fiúval maradsz, készülj arra, hogy örökre egy senki leszel a családban, és ezt vastagon éreztetni is fogják.

2019. aug. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ,nem normális!

Ha a paraszt nem lenne, a városinak nem lenne mit enni.

Az apja egy idióta, de a srác is ha ő is ezt mondogatja..

Mit lehet tenni? Lépj le időben!

2019. aug. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ótvar bunkó, aki ilyenért beszólogat. Megértem, hogy nem mindenkinek való a falusi életforma, de az túlzás, hogy lealázunk valakit, aki nem úgy él, mint mi.
2019. aug. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell reagálnod, ez a kapcsolat eleve nem fog sokáig tartani. Na nem após miatt, hanem a pasid miatt, aki képtelen melléd állni, és helyretenni a saját apját.

Szóval, nyugodtan dőlj hátra!

2019. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátod szerintem akkor veszi át az apja stílusât egy időre,mikor találkoznak.Ha gyakrabban,akkor gyakrabban lesz ilyen.Anyám is vágta már a fejemhez,hogy mikor eljövök tőle ùgy viselkedek ahogy ő,nem jó értelembe.

Amùgy a megoldás,hogy kiállsz magadért,és lereagálod,amikor a vidékieket szidja,vagyha alamuszin Neked szól be,vagy ha ùgy érzed megsértett.Persze van egy módja,az illedelmesebb fajta,mikor nem tudja megmondani,hogy beszóltál,vagy csak beszélgetsz.Kb.ahogy ő csinálja.Az ilyeneknél így lehet tiszteletet kivívni.Szerintem az apja is azért ilyen tapló veled,mert tùl kedvesnek,de nem talál elég temperamentumosnak talál.

2019. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Több mindent tehetsz. A legegyszerűbb lelépni. Ha olyan bunkó vagy, mint én, akkor pedig utánanézni a kedves apuka összes felmenőjének és ha pl az anyja vidéki, akkor azt a pofájába vágni. Másrészt ki is oktatnám, mikor bárkit szapul, hogy egyrészt a vidéken élők száma jóval nagyobb a fővárosban lakókénál, másrészt ha ennyire lenéz minden vidékit, akkor rakja le azokat a dolgokat, amik vidéken készültek. Hamar éhen döglene. Majd miután beolvastam neki, szakítanék. Mert ez a fiú nem érdemel meg.
2019. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Fővárosiként én azokat parasztozom le, akik a vidékieket jelzik ezzel.

Ennek a fajankónak fingja sincs mi az érték...


Az apa a kisebbik gond, bár sajnálatos, hogy ilyen buta. A nagyobb gond az, ha a párod is így vélekedik...

2019. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy be fogja ültetni a bogarat a fülébe előbb-utóbb,hogy a "szintjén" keresseb (ami persze nettó ba.romság).

Én magam állnék ki magamért, nem várnám el a páromtól, hogy megvédjen. Ha ennyire eszes lány vagy, bizonyítsd be! Ha pedig a párod is ellened lesz, tudod, hogy itt amúgy sem lenne jövőd.

2019. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, erőt adtatok kiállni magamért. Tényleg egyre többször hallom, hogy a városiak lenézik a vidékit. Oke, hogy régen nagy volt a szintkülönbség de ma már igen minden falun élő fiatal civilizált és a városiak is "okosodhattak"volna, hogy nem kell ezért senkit lenézni.

Köszi megegyszer!

2019. aug. 7. 12:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hülyeség, amit a városi burzsuj egy konzervatív, begyöpösödött rétege hajtogat, az ilyenek maradjanak is meg maguknak akkor. Biztos valami topmenedzser modell kislányt akar a párjának, csak annak az igényeit meg ők nem fogják tudni megugrani :D
2019. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!