Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem fél éve szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem fél éve szerelmes lett a helyi iskola egyik tanárjába! Bevallotta nekem még akkor! Megbeszéltük a dolgot! Nem akarunk elválni! Viszont folyamatosan nyomoz utána. Szerintetek helyre lehet hozni a kapcsolatunkat?! Nagyon szetetem! 41F

Figyelt kérdés
Van 2 gyerekünk!Én tartom el a családot!A tanár is családos!Egy folytában a feleségemet bámulja ha nem vagyok a közelben!

2019. aug. 8. 05:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Most őszintén: úgy akarsz együtt élni valakivel, hogy tudod, hogy nem is szeret?
2019. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a feleségednek is akarni kéne. Nekem az a fura, hogy hogy lehet "szerelmes" egy idegenbe? Hogy töltött vele annyi időt, hogy kialakult a szerelem? Ez inkább csak egy fellángolás lehet, amit a feleséged aktívan táplál azzal, hogy kutat a tanár után és idealizálja. Nekem ez már kicsit beteges, de ok. Én a helyedben azért megmondanám neki, hogy ezt házon kívül is csinálhatja. Nehogy már csak azért legyen veled, mert a "szerelme" nem foglalkozik vele. Amúgy a feleséged dolgozik? Mert ha nem, akkor küldd el nyugodtan. Lehet csak túl sok a szabadideje.
2019. aug. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen hihető.Jó leszel te 14/F-nak is.
2019. aug. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Végig akarod asszisztalni? A forgatokönyv egyszerü. Megszällotja a tanárnak, aki talán veszi a fáradtsàgot hasznalgatni pár alkalomra vagy nem, aztan vége es sirva fog bocsanatot kerni mert hirtelen rajön h.lye volt.


Tipikus. Sehol semmi nöi tartás vagy büszkeség csak ez a csuszo mászo stilus most a tanar utan(aki valszeg foglalt) aztan vissza hozzad. Az ilyen nem NÖ.

2019. aug. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Igazi kapcsolatfüggő lúzer vagy.
2019. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Nincs mit tenni. Nem akartok elválni. Még is miért? Jó neked hogy melléd fekszik veled van és közben meg tudod hogy a másik pasiért van oda és ő rá vágyik? Vagy a gyerekek miatt nem akartok elválni? És annak mi lesz a következménye? Az hogy a gyerekek azt a mintát fogják látni hogy anya és apa egymáshoz sem szagolnak nekik ez lesz a normális párkapcsolat és most komolyan kinek kéne olyan ember kapcsolatra aki tojik a másikra? Azért ilyenkor a gyerekek jövőjére is kéne gondolni. De valószínűleg az lesz amit írtak hogy megdugja majd egy párszor a feleséged többet akar majd tőle de a tanárbá nem fog elválni és nem hagyja ott a családját. Ez mindig így van. Aztán megy vissza hozzád csúszva mászva hogy bocsáss meg neki stb stb de az ilyen ember csak a kényelemért megy vissza nem azért mert szereti. Szóval te leszel a szamár aki majd továbbra is eltartja a hűtlen feleségét és továbbra is eltekint a kis kiruccanásától. Aztán mi lesz belőle? Az hogy te nem fogsz benne bízni soha többet szépen lassan kiszeretsz majd belőle és te fogod őt elhagyni aztán nézegethet maga körül. El kellene vele beszélgetned ha nem akar elválni akkor tegyen is a kapcsolatért és ne kutakodjon a pasi után plusz ha nem 1-2 évesek a gyerekek mehet dolgozni mert ha elválsz könnyen pénz nélkül maradhat. Ezt is megmondhatod neki. Ne legyél olyan aki mindent eltűr csak mert szereted. Nem minden a szerelem látod sokan nem becsülik meg.
2019. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Fél éve mást szeret..Így akarsz élni?

Váljatok el, az eleje nehéz lesz, de majd találsz olyat, aki megérdemel.

2019. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem hinném,hogy azonnal válni kellene és felszámolni két gyerekkel a házasságot.

Tudom, hülyén hangzik, de nem huszonévesként mondom,hosszabb távon előfordulhat ilyen egy házasságban.Az már más kérdés,hogy bevallják-e ezt vagy sem. Ebben az esetben legalább őszinte volt a kérdező felesége.


Nehéz ilyen helyzetben okos döntést hozni, de én a helyedben kérdező ultimátumot adnék arra,hogy a feleséged ledöntse mit is akar. Beszéljétek át,hogy miért is jött ez az életébe, rendben volt-e a kapcsolatotok,és "csak" a másik iránti vonzalom vezérli, vagy esetleg gond volt a házasságban és azért vágyott másra.


Lehet,hogy rövid időn belül lecseng ez az egész, és ha mindketten tovább tudtok lépni így meg kell próbálni fenntartani a házasságot. Ha viszont nem múló fellángolás, vagy nem tudjátok valamennyire elfogadva a történteket tovább élni a mindennapjaitokat, váljatok el.


De meg kell fontolni. Nem mindenáron benne maradni, de nem is azonnal kilépni, mert a hogyantovább is kétséges két gyerekkel egy újabb kapcsolatba, kiköltözéssel, vagyonmegosztással.

2019. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan bírsz egy olyan nővel egy fedél alatt lakni, aki nem is szeret?! Egy kapcsolathoz 2 ember erőfeszítése kell, ő nem rakja bele a részét. Ennek így semmi értelme!

30n

2019. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki lesz egyszer szerelmes másba is a házassága alatt, ez normális. De beszélned kell a fejével hogy ne táplálja magában ezt az érzést. Állj a sarkadra, húzd meg a határokat, ne legyél lúzer. Azt ajánlom hogy hagyd egy kicsit magára, ne siess haza, menj el sörözni a haverokkal, hétvégén ruccanj el valahova, ne segíts a gyerekek körül. Ha több dolga lesz, nem lesz ideje a hülyeségre. Előbb-utóbb talán összekapja magát, ha tényleg realizálódik benne, hogy elveszítheti. 27/N
2019. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!