Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért erőlteti ennyire ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti ennyire ezt a kapcsolatot, ha láthatóan nem működik?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt. Az elején nagyon beleszerettem, annyira mint senki másba. Aztán idővel jobban kiismertem. Vannak olyan dolgai, ami engem idegesít. Például nagyon okosnak tartja magát, de az egyetemen már nagyon sokat csúszott és ezt folyamatosan a külső körülményekre fogja. Zavar, hogy lusta és motiválatlan. Mindig vannak céljai, de tenni nem tesz érte és utána panaszkodik. A józan ész se az erőssége. Rengeteg pénzt elkölt haszontalan és felesleges dolgokra és egyszerűen értelmetlen dolgokon akar spórolni, ami kissé visszatetsző, hiszen már megtanulhatott volna bánni a pénzével. Ha beszélgetünk és próbál tanácsot adni, akkor nagyon átjön, hogy mennyire másképp gondolkozunk, de olyan ötletei vannak, hogy normális embernek eszébe se jutnának ilyenek. Most csak rosszat írtam róla, de romantikus és odafigyel rám, de én kiábrándultam belőle. Olyan, mint egy nagy gyerek. Beszéltem vele már, de nem érti meg, hogy nekem nem megy így egy párkapcsolat és nem akarok vele járni. Sajnálom őt és nem akarom bántani, de nem akarok vele járni. Hiába próbálok szakítani, akkor mindig győzköd. Amúgy szerintem neki se jó így, belőlem is a legrosszabbat hozza ki. Sokszor ingerült és lesajnáló vagyok vele, pedig nem jellemző rám az ilyen, de már kiégtem. Ő is érzi, akkor meg nem értem minek erőltetni azt, ami nem megy.
2019. aug. 8. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"az egyetemen már nagyon sokat csúszott és ezt folyamatosan a külső körülményekre fogja."


...


"Hiába próbálok szakítani, akkor mindig győzköd."


Itt te is ugyanúgy a külső körülményre(az ő akarata) hárítod a felelősséget, mert nem tudsz szakítani.

2019. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Ezt nem volt jó olvasni sem. Lehet nehéz lesz, de lehet könnyű, viszont csak te tudod hogy mi a jó, és ha neked nem jó, neki sem lesz jó. Szakíts vele, ha meg érti ha nem, mivel sajnálatból senki nem él meg és ez neki is meg neked is jó lesz. Nekem is volt ilyen kapcsolatom 2 éve de muszáj volt szakítani. :) Megfogja érteni idővel, utána pedig ő is és te is mehettek más utakra. :) 22/F
2019. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pokol lesz az élet mellette. Szakíts vele addíg, amíg meg nem utálod.
2019. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!