Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a csajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a csajom?

Figyelt kérdés
Mindig beszámol róla, hogy aznap hány pasi flörtölt vele, elmeséli, hogy a munkahelyén melyik férfi csorgatja rá a nyálát, vagy hogy a buszon hogyan bámulta meg valami ismeretlen fazon. Azt mondja, azért részletezi ezt, mert ez egy őszinte kapcsolatban fontos. A múltkor viszont, mikor én is elmeséltem, hogy egy csaj a melóban folyton mosolygott rám és flörtölt velem, a barátnőm epésen megjegyezte, hogy én itt árulom a petrezselymet meg ismerkedem a háta mögött, és ez milyen rossz dolog.
2019. aug. 8. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Engem az idegesitene, hogy nem erti a "petrezselymet arulni" kifejezest.
2019. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert a csajod egy játszmázós, éretlen kis pitscha, aki ezzel akar féltékennyé tenni. Azt akarja, hogy folyamatosan rettegj, hogy elveszítheted és ezáltal domináns helyzetbe kerüljön a kapcsolatotokban. Csak gratulálni tudok a választásodhoz.
2019. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy shitteszt.

33/f

2019. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nyugivan, szerintem csak önbizalomhiányos, meg valószínűleg nem a legélesebb kés a konyhában...
2019. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Tudomásodra akarja hozni, hogy szeretné, ha kicsit többet bókolnál neki. Valószínűleg egyébként önbizalomhiányos is - ahogy itt előttem is megjegyezte már valaki - emiatt van rá szüksége. Meg legyél egy kicsit féltékeny is, hogy erősítsd benne azt, hogy jó nő és biztos kell másoknak is! (Tedd ezt úgy, hogy bók is legyen a dologban)

Ha kezd eldurvulni a helyzet, akkor érdemes hanyagolni a csajt, mert az ilyen önbizalom hiányos csajok hajlamosak pszichopatává válni.

2019. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A shitteszt az valami pua baromság?
2019. aug. 8. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is elszoktam mondani,ha valaki udvarol,megnéz.Ő is szokta kérdezni hanyan bámultak meg,ha szerinte csinosabban öltöztem fel.Tudja jól ki mit akar tőlem,és forditva is.A ti esetetekben inkább az lehet,hogy fél ,hogy félre értesz valamit,és azt hiszed megcsal téged.
2019. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!