Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a férjetek, akivel már évek óta nem jó a viszonyotok, ső hosszù ideje szex sincs, megcsal benneteket úgy egy éve? A házasságot már csak a gyerek és vagyom tartja össze látszólag.

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"A házasságot már csak a gyerek és vagyom tartja össze látszólag."


Ezek után mi a kérdés?

2019. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem érdekelne. Nem véletlen olyan amilyen ez a kapcsolat. Ha hosszú ideje nulla testiség, érzelem van benne és ez nekem így jó lenne, akkor pont lexarnám mit tesz a "férjem". Azért zárójelben hozzá teszem én elválnék, még a megcsalás előtt. Ami ilyen szinten nem működik azt hagyni kell.
2019. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Tulajdonképpen ez már csak papíron házasság. Mennék én is máshoz.
2019. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem jó a viszony és hosszú ideje szex sincs, akkor miért csodálkozunk azon, hogy a férj erre való igényét máshol keresi meg?

Ki kell lépni egy ilyen kapcsolatból, mert mindenki számára szenvedést okoz. A gyerek számára is!!!!!!

2019. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból kényelemből és megszokásból nem maradok olyan kapcsolatban, ami évek óta nem működik, nem várom meg, amíg megcsal..
2019. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mi a meglepő?
2019. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már rég kiléptem volna egy ilyen kapcsolatból, szóval nem zavarna, hogy azután mit tesz.
2019. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

En nem kerulnek ilyen helyzetbe, kezdjuk ott. Na de folytassuk.

Ti ugysem fekszetek le, akkor nem tok mindegy? De most komolyan, a birtokviszonyon esett serelmen kivul mi valtozna, ha nem szexelne massal? Ha mar evek ota nem szeretitek egymast es megsem valtatok el akkor ezek utan sincs ertelme.

Azt mondod a gyerek es a vagyon tart titeket ossze. Azokkal semmi nem tortent, a gyereketek el, a hazatok nem egett le, mi a gond? :) Nem a huseg tart titeket ossze, szoval a serulese nem oszt, nem szoroz.

2019. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!