Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak, ha beleszóltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak, ha beleszóltok a párotok öltözködésébe, általában mit kifogásoltok? Csajok, ha kritizálja a pasitok az öltözködéseteket, mi a problémája?

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha előzmény nélkül stílust vált, akkor rákérdezek az okára, véleményt meg nyilvánítok, ha kérdez.

33/f

2019. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Exemnek az volt a baja hogy nehogy màs ferfinak is tetszem.minden kritikàja ebböl a szelböl fujt. Az a nehorgy szoknyät minek a smink zart felsöt vegyèl fel, polokat vasarolt nekem, hajfestest megint tiltotta, etc etc. Es mindezek utan amikor mar szinte fiunak is elmentem volna, ujra es ujra belémkötött.


Masik a magassarkukat utàlta de mert neki meg kisebbsegi komplexusa volt a sajat magassaga miatt holott alacsonyabb voltam kb 10 centivel



Volt aki meg szerinten le akart égetni, vegyek fel melegitögatyàhoz kisruhât meg ilyen vad ötletekkel jött. Vele àllandoan marakodtunk

2019. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ki van a hasam, felvágott a szoknya
2019. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!