Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolga valakinek konfliktus kerülő emberrel? A barátnomre teljesen stimmel ez a tulajdonság, régóta várta hogy összejöjjünk minden rendben volt eddig aztán az első nézeteltérés után teljesen befordult + munkahelyen is gondjai voltak,

Figyelt kérdés
csalodast érez és képtelen leülni beszélni inkább egyedül akarja elrendezni magába a dolgokat ... engem teljesen elhanyagol egy falat húzott fel maga köré!
2019. aug. 8. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem jó tulajdonság,és kevés esêly van arra,hogy változzon. Bár ha korábban nem volt ilyen akkor nagyobb esélyed van rá. A párom ilyen,én pont az ellenkezője,mindent szeretek megbeszélni. Vagyis szeretnék,de Ő nem beszél. 100x átrágtuk,kértem,számtalanszor szemvesítettem vele,hogy mi minden elkerülhető lett volna ha átbeszéljük. Semmi nem vezetett eredményre. Nála onnan eredt ez,hogy a családban a problémákról nem beszéltek. Igy Ő is átvette ezt a "sors majd lerendezi" elvet.
2019. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az exem is ilyen volt. Okés az embernek vannak munkahely én problémái de kivel ha nem a pároddal osztod meg ezeket. Az exem ék él sem beszéltek meg semmit a szőnyeg alá seperték a problémákat mosolyogtak vagy duzzogtak ha probléma volt ezt látta az exem is a szüleitől és még rosszabb mert ő örökölte szóval 0 - a az esélye annak hogy változtat. Mégha így is volt ideig óráig felfogta amit mondtam de ha vmi probléma volt vagy neki nem tetszett vmi vagy negatív dolog történt a családba pl konfliktus változások ellettem hanyagolja lezárt szó szerint nem keresett csak ha én kerestem.Hagyd ez már nem rajtad múlik ha ő magától nem mondja nem avat be a problémába akkor nem is fog.
2019. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leszart *
2019. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Az én párom minden munkahelyi dolgáról beszél, ezzel nincs gond. A magánéletünkről nem beszél, ha valami akadályba ütközünk hiába mondom el Neki, kérdezem, véleményt mondok, nem és nem reagál, teljesen bezár.Én meg rongyosra beszélem a szám. Visszamenőlegesen is szembesítem,hogy amennyiben átbeszéltük volna egyszerűbben megoldhattunk volna bármit, elismeri, de ennyi.

Tudja,hogy beszélni kellene, mégsem teszi, se velem, se a családjával.

Pl. már eleve ott kezdődött,hogy a kapcsolatunkról nem beszélt a szülőkkel. Egyszerűen nem volt téma. És a szülők sem kérdezték,hogy akkor most mi van köztünk. Ez azért érdekes mert kollégák voltunk, és ez alakult át kapcsolattá. A családja tudja,hogy egy párt alkotunk, de mivel otthon nem beszél rólam, így olyan mintha nem is lennék benne az életében.

A másik...számtalanszor nullára futott emiatt a kapcsolatunk.Ezt el is mondtam Neki. Megkérdeztem,hogy nem érzi,hogy nem működik köztünk?De, érzi, csak nem akarja mondani. Homokba dugja a fejét. Legalábbis olyan mintha ezt tenné. De pontosan lát/tud/érez mindent, csak nem beszél róla.

Számtalan alap problémát tudnék sorolni amibe ütköztünk. Egyébként jól megvagyunk, de sokszor pont ilyen helyzetek miatt úgy érzem,hogy régen le kellett volna zárni az egészet.

2019. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!