Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még most az elején lépjek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még most az elején lépjek ki a kapcsolatból? N

Figyelt kérdés

Hosszú lesz,remélem kapok valami hasznos tanácsot a végére! Esetleg tapasztalatot! Olyanokhoz szól inkább akiknek a szülei nem adtak szeretet és normális nevelést.

Szóval tudni kell rólam,hogy egy visszfogott,visszahúzódó nő vagyok.Persze képes vagyok magam elengedni főleg alkohol mellett,de az öltözetem is és minden velem kapcsolatban nagyon konzervatív.


Járok egy tanfolyamra,heti 2x van és elég hosszú ,több órás. Ott felfigyelt rám egy srác ,elhívott randira és már a második randi után mondta,hogy járna velem. Amúgy elbeszélgettünk jól és nekem is szimpatikus volt,kémia meg van közöttünk. Én mondtam,hogy majd alakul ahogy alakul..sok randi volt azóta és már mondhatjuk egy pár vagyunk(1 hónapja) De!! Még úgy hittem ő is inkább visszahúzódó ,mert a tnafolyamon ő is inkább csendes és a hobbijai is elég magánakvalóak szóval szimpi volt,hogy na megértjük majd egymást ,csakhogy kiderült ,hogy ő nagyon is társasági ember. AMivel nekem semmi bajom nem lenne,

DEee minap ecsetlete,hogy van egy haver akinek a nője mennyire nem normális. És ahogy leírta a nőt háát mit ne mondajk 90%-ban én voltamxd hogy az a nő nem képes beilleszkdni a családba pedig már mióta együtt vannak és nem hajlandó bemutatni a saját családjának a pasit arra hivatkozva,hogy rosszul bántak vele a szülei. és hogy ez mennyire nem okés dolog,de mit panaszkodik a nő,ha amúgy a szülei mai napig pénzelik stb...hát teljesen magmara ismertem,én szüleim is mindent csináltak csak nem neveltek,le se kakiklnak ,de anyagilag azért simán támogatnak és nekem is hináyzik rengeteg alapvető szociális beidegződés,mert totál elzárva éltünk a szüleimmel.Soha nem mentünk sehova nekik nem voltak barátaik,rokonkkal évente 1x találkoztunk stb. Szóval én is világéletmben alig bírtam kezelni az aktuális pasimmal a helyzetet,hogy nekik meg normális családjuk van és nehéz volt kommunikálnom ,ellzaulnom. azt sem tudom hogy vislekedjek ilyen környezetben...annyi,hogy igen én pl mindent megteszek,hogy leplezzem és próbálkozok beilleszkedni és nem vislekedek olyan látványosan betegesen,mint az említett csaj.

Deee ezeket hallva nem tudom van e értelme a kapcsolatnak úgy tünik ő nem fogja tudni megérteni,hogy igen léteznek olyanok akiknek a szülei nem 100-as emberek,nehezen nyílunk meg stb.


Amúgy ő valamiért hihetetlenül oda van értem, és nem is értem,hogy nem látja rajtam,hogy én is ilyen vagyok azért vagy hasonló erősen.Nem is játszottam meg előtte magam,a tanfolyamon is csendes vagyok,mások barátkoznak én meg inkább el vagyok magamnak.Randikon is sokkal passzívabb vagyok,mint ő.Mégis egekbe magasztal és odáig van értem.

Szóval mit tegyek? Próbáljak meg beilleszkedni és erőltetni a dolgokat vagy mondjam el,hogy jah hát ha ebben nem vagy partner akkor inkább most legyen vége?


2019. aug. 9. 10:59
1 2
 1/11 SHARON TATE ***** válasza:
28%

Majd ha eloszlik nála a rózsaszín köd akkor látni fogja milyen is a családotok.

Nem illeték össze kár lenne megváltoznod miatta ami nem menne ugyebár.

Most még szép még jó minden de ha együttlétek majd feltűnik neki a passzív viselkedés meg a szenvedés hogy másnak lásson.

2019. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SHARON TATE ***** válasza:
29%
Ha együtt éltek
2019. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Ne lépj ki emiatt, botorság lenne.

Valószínűleg te nem úgy látod magad, mint ő téged és eltulzod, és ha megszeret, jobban meg is fog érteni.

2019. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Add magad, azt a lanyt szereti. Meselj neki a multadrol, az ezzel a lannyal kapcsolatos aggodalmaidrol de elore ne kombinalj. Ha igazan szeret el fog fogadni teged igy is, sot tamogatni fog abban h nyiss masok fele.Valoszinuleg sosem leszel olyan extrovertalt mint o de nem is kell.

Semmi esetre se fejezd be most ezt a kapcsot a sajat belso vivodasaid miatt.

N

2019. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet, ha valóban így különböztök akkor az előbb utóbb ki fog jönni a kapcsolatban.

Hasonló típus vagyok én is mint te.

Nekem sincs igazából egy rokonom sem. Apám soha nem is volt, valószínűleg ezért is lettem zárkózottabb az átlagnál.

És én is nehezen illeszkedek be egy normális családba.

Ez gond is szokott lenni egy esetleges kapcsolatban.

Olyan partnert kell keresni aki ezt megérti és így szeret, ezzel a zárkózottsággal együtt.

24/f

2019. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

6, ezaz amikor egy normális családból jött ember nem tudja felfogni :) apám maga ordította mindig,hogy ide nem hozhatunk senkit,az ő házába ember be nem léphet...még miket is mondott? jah igen,hogy ő egy falat kaját nem adna más "kölykének". Így hirtelen ízelítőnek most ez jutott eszembe:) + miért is vagyok kétszínű?? semmi ,de semmi valótlant nem mondtam még magamról és nem is fogok hazudni magamról. Vagy az a baj,hogy próbálkozom normális lenni?akkor már kétszínű vagyok?


Többeiknek köszöm az eddigi válaszokat!! Jól esnek azok a kommentek akik bíztatnak,hogy ne hátráljak meg és próbáljak pozitív maradni.

Eszemmel tudom,hogy valószínűleg nem fog működni a kapcsoalt,ha ő nem fogja majd elfogadni ezt a részemet,szívemmel pedig remélem,hogy mégis elfogadja és neekem sikerül fejlődnöm!

2019. aug. 9. 11:21
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem jöttem normális családból. Undorító családom volt, nem tartok velük semmilyen kapcsolatot és tudod amióta nagykorú vagyok, nem kellett a pénzük sem. Azzal nincs baj, ha nem tartod velük a kapcsolatot, azzal nincs baj, ha nem mutatsz be nekik senkit, azzal nincs baj ha nem az életed részei. Itt az az undorító, hogy ezek után a pénzük azért jól jön és ezért vagy egy kétszínű szar jellem.
2019. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóak vagytok, hogy ekézitek a kérdezőt. Ő gyűlölködés es minosites nélkül képes volt vazolni a helyzetet, mégcsak nem is hibaztatta a szüleit.

És ha elfogadja a támogatást? Jól teszi. Biztos szüksége is van rá. Ha már szeretetet nem sokat kapott, akkor legalább ezt tegyék meg a szülei, ha megengedhetik maguknak.

Itt mindenki tökéletes, hibátlan jellem, ugye?

2019. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb kibukik a szög a zsákjából. Azért nem mered önmagad adni, mert eddig nem volt az életedben egy olyan ember, aki úgy szeretett és fogadott volna el amilyen te vagy. Viszont ehhez magadat is el kell fogadni, és megszeretni így nem fogsz folyton minden szociális/baráti helyzetben egy állarcot hordani mert hogy hát megfelelési kényszer és ki ne tudódjon. Tudom miről beszélsz, én ambivertált vagyok, azaz nagyon jól érzem magam egyedül és társaságban is de kell nekem az a magamnak való csendes, gondolkodós idő míg helyre nem teszem magam.

Add önmagad és meglátod hogy bejön-e neki az vagy sem. Ez ennyiről szól. Ha neked nem jó, neki sem lesz jó és egy kapcsolat 2 emberről szól .:) 22/F

2019. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
érdekes,hogy ennyire a szíveden viseled a pénzt és jellemtelen embernek tartasz emiatt. Szerintem meg te vagy az,hogy így beszélsz és ítélkezel és ilyen indulatokkal írsz ennek hallatára. Nálunk mindig a pénzzel volt kifejezve a szeretet. Kapsz x ft-ot ,kapsz ruhákat, látod mi szeretünk téged,mert kaptál ennyi pénzt vagy annyit. Amúgy még tanulok és persze dolgozok is mellette...igen beszélgetünk a szüleimmel,mivel mióta idősebbek azóta megváltoztak. és amúgy látogaotm őket,de azok ellenére is tisztelm őket annyira,hogy ha apám azt mondja már pedig ide nem hozok senkit akkor nem is fogok..
2019. aug. 9. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!