Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, hogy így megalázott a pénz miatt? Ki volt a hibás?

Figyelt kérdés

Csak annyit jegyeztem meg néha, hogy más párok járnak nyaralni, közös élményeket gyűjteni, élni is néha egy kicsit nem csak gyűjtögetni. Erre megkaptam, hogy "hát nézd szívem, ha nyaralást meg közös élményeket akarsz akkor neked is le kéne tenni valamit az asztalra".

Annyit tudni kell, hogy én ápoló vagyok, ő mérnök. Valóban sokkal jobban keres mint én, de minden pénzét félreteszi, mert ő éppen most lakásra meg autóra gyűjt, mert éppen "egzisztenciát épít" ahogy mondani szokta. Rám nem költ egy fillért sem. Viszont amikor előjövök az elvárásaimmal, hogy én is nőből vagyok, én és a kapcsolatunk miért nem ér neki semmit, akkor megkapom, hogy "én nem tettem le semmit az asztalra, csak elvégeztél egy ápoló szakot és eljársz dolgozni a nevetséges közalkalmazotti fizetésedért, de azon kívül semmit nem csinálsz, hogy jobb legyen". És hogy ennek megfelelően ne is várjak el semmit, ha akarok valamit akkor keressem meg magamnak.

Ez normális férfi hozzáállás a barátnőjéhez egy 1 éves párkapcsolatban? Valóban nem érdemlek semmit?


2019. aug. 9. 11:51
1 2 3 4 5
 1/48 Noren1989 ***** válasza:
84%
Nem normàlis a dolog kicsitsem.
2019. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
89%

Ez mindig egy kalap szarnak fog nézni, férfiként írom ezt, nem egy ilyen munkatársam van.

Soha nem fog megváltozni, 40 évesen még majd eleged lesz az egészből, de akkor már késő lesz, mert akkor már a gyerekeid is ilyen szarrágók lesznek.

2019. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
43%
A stílussal amiben ezt előadta nagy gondok vannak, az tényleg nagyon megalázó és bunkó volt, de a tartalmával egyetértek. Mindenkinek a saját felelőssége megteremtenie magának azt az életszínvonalat, amire vágyik.
2019. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
90%
Miért vagy még vele??? Ez egy igazi vérbeli tuskó.
2019. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
91%

A barátod egy felfuvalkodott hólyag.

Tegyük fel lerobbanna egy komolyabb betegségben akkor viszont jól jön az ápolói végzettséged és kötelességed lenne ápolni. Akkor viszont benyújtanám neki a számlát:-)

Komolyra fordítva, szerintem lenéz téged. Ilyennel én biztos nem lennék együtt.

2019. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%

Az ápolói munkát sosem fogják megbecsülni, főleg az ilyen magukat felsőbbrendűnek tartó lények, mint a pasid.De majd amikor pelenkázni kell őt is, akkor rájön, csak akkor már késő lesz.

Én otthagynám, még ma.Ő nem fog megváltozni.Felejtsd el a csodát kérdező, olyan nincs.

2019. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
22%
Remélem kidob a csávó... Szállj egy kicsit magadba. Nem vagy te senki ahhoz, hogy beoszd a pénzét. Ha elvárásaid vannak meg nyaralgatni akarsz, akkor követelőzés helyett keresd meg rá a pénzt. Ha a csávó elvisz valahová amire neked nem telik, akkor köszönd meg, de 1 év járogatás után nem nagyon van jogod bármit elvárni. Ha neki is ilyen stílusban adtad elő a "követeléseidet" akkor csoda hogy nem küldött el anyádba.
2019. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
87%

Gyökér volt a csávó.

Totálisan,hiába törlik a válaszom akkor is igazam,akkor dugjon a pènzèvel,élvezzen bele,meg bújjon oda hozzá.


Aztán milyen közös élmènyeket akar?

2019. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem hagyd ott. Őszintén nem hiszem,hogy meg fogja viselni őt a dolog,de téged sem kellene,hogy megviseljen egy ilyen alak elvesztése. Látszik,hogy csak önmagával foglakozik és téged nem tekint a párjának. Mondd meg neki,hogy akkor feküdjön le a pénzével meg az új kocsijával:) az ilyen ebmerek sosem lesznek boldogok,majd keressen magának egy másik hasonló egzitenciájú csajt és spórolgassanak együtt...


Értem amúgy ,hogy ő mit akart közölni veled,csak az a baj,hogy nagyon nyers stílusban tette amivel elárulta,hogy te nem jelentesz neki tulajodnképpen semmit.

2019. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen ember nem alkalmas kapcsolatra. Egyszerűen csak nem tud úgy élni, hogy egy párkapcsolaton dolgozzon. Mert ez pontosan azt jelenti, hogy eljárkálunk, randizunk, programok vannak. Enélkül nem lehet fenntartani a szerelmet és a tüzet. A ház meg a vagyon nagyon kevés. Mire megveszi a házat tönkremegy a kapcsolat.

Teljesen mindegy, hogy mit mondott neked meg hogy, már az alap mentalitása sem alkalmas kapcsolatra, egyszerűen nem tud tenni egy kapcsolatért. Hogyha nem lenne lenéző bunkó akkor sem lenne jó kapcsolatra.

2019. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!