Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ad ajándékot, ha utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad ajándékot, ha utána mindig emlékeztet rá?

Figyelt kérdés

Nem várom el, hogy egy férfi ajándékokkal halmozzon el, persze jól esik a figyelmesség. Én is szoktam kedveskedni a párjaimnak. A barátomtól kaptam eddig pár ékszert, ami bizsu, szóval nem nagy értékről van szó, de mutatósak és nagyon örültem neki. Egyéb apróságokat is adott. Én pedig gyakran áthívtam magamhoz vacsorázni, meghívtam egy italra, amik szintén apróbb figyelmességek. A barátom többször is felhozta már nekem, hogy ő mennyire szeret és jó hozzám, mert adott ajándékokat. És azt is többször megemlítette, hogy én vagyok eddig az egyetlen barátnője, akinek adott bármit is, mert csak a szüleinek vesz ajándékot és így engem is családtagnak tekint. Kezdek kiábrándulni. Az első az, hogy nem az ajándék határozza meg a párkapcsolatot. Ha az határozná meg, akkor viszont nem bizsukkal kellene példálóznia, mert ez így nevetséges. Voltak olyan párjaim, akiktől nagy értékben kaptam ajándékot, mégsem hozták fel soha utána, hogy ők ettől mennyivel jobbak hozzám, mint más. Nem követelek ki semmit, ezért nagyon gáz, hogy ezt felhozza. Azután pedig 32 éves férfiként inkább ijesztő, mintsem vonzó, hogy az előző barátnőinek semmit nem vett. Ugye ez nem csak szerintem nem normális?

27N


2019. aug. 10. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
pont azért ad, hogy emlékeztessen.
2019. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látod.
2019. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a barátodat de az akinek a szülei a szeretetüket gyerekkorában ajándékok útján fejezték ki szeretetüket, később felnőve majd maga is ajándékozás útján fogja kifejezni a szeretetét egy párkapcsolatban. Nyilván ez nem a megfelelő módja a szeretetkifejezésnek, mégis ő ezt tanulta meg gyerekkorában, hogy a szeretet márpedig így kell kifejezni. Valószínűleg azért hozza fel aztán később, hogy bebizonyítsa az érzéseit irányodba: vettem neked ajándékot ==> ergo szeretlek. De ez csak egy teória, nem biztos, hogy erről van szó.
2019. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!