Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban szinte nincs is szex. Ez a kapcsolat halott?

Figyelt kérdés
Két hónapja ismertem meg egy férfit. Azóta kétszer feküdtünk le egymással, nem bírom megérteni mi a baj, egyszer már meg kérdeztem de akkor azt mondta fáradt volt és nem bírt volna, meg nem akarja, hogy azt higyjem csak arra kellenék neki mert nem így van . Tudom, hogy tetszem neki nagyon nem hiszem, hogy ez a baj de teljesen kétségbe vagyok esve. Egyébként 7 napból 6ot elég kemény fizikai munkát végez. Amikor együtt tudunk lenni egész nap akkor általában nincs rá lehetőség mert kirándulunk vagy nincs olyan hely. Este meg szinte azonnal elalszik. Az a két alkalom viszont nagyon nagyon jó volt. Tehát a kémia megvan de valami nem jó és nem tudom mi baja. Még egyszer nem szeretnék rá kérdezni mert azt hiszi szex mániás vagyok de aggódom mert minden más téren pont az a férfi akire vártam és nagyon örülök neki, hogy egymásra találtunk. 😏 24L 29f

2019. aug. 13. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Nálam ez szakító ok lenne.
2019. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
A szex nem megalázó?
2019. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy ki van merülve. Vagy kisebb az igénye.


Nem tudtok szabadságra menni? Akkor talán kiderülne.

2019. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Azért egy reggeli ébredés után egy egészséges férfiembernek nem a fáradtságnak kellene eszébe jutnia....

Főleg 29 évesen, mi lesz 45 évesen?

Nem recskázik naponta vagy 5x?

2019. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem erről szól egy jó kapcsolat. Ha amúgy minden rendben van, csak ezért ne hagyd el, mert nem fogsz találni mégegy ilyet. Én is viszem mindenhova a párom, vagy dolgozom. Nem igénylem állandóan. De ő se.
2019. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

Én meg mindig olyan nőket fogok ki, aki csak nyafog, hogy legközelebb ugye aludni is fogunk?

Ahelyett, hogy örülne, hogy egész éjjel dugom.

2019. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm, aki már kb 8 hónapja együtt van párjával. Ők havi egyszer szoktak átlagban. Nem mindenkinek nagy az igénye.
2019. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát ez így érdekes... Tény hogy akik friss kapcsoltban vannak azok közt szinte forr a levegő. Az én párom amikor össze jöttünk ,O is elég keményen dolgozott , akkor még se jogsija nem volt és szakadó esőben biciklivel el tekert hozzám igaz 15 km -t de ott volt és aztán jött a romantika. És jelzem mi is fiatalok vagyunk még párom 25 én 23.szoval valami nincs rendben. De probalkozz be nála , lehet arra vár hogy te tedd meg az első lépést,mivel amúgy is kiemelte ,hogy nem akarja hogy azt hidd csak arra kellesz neki. De abszolút nincs még csak olyan megjegyzése sem vagy ,kis simagotas stb?
2019. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem ez így halott lenne. Szex nélkül a kapcsolat, nem kapcsolat. Gondolom nem akarja, hogy csak szexre keress egy másik pasit mellé.
2019. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De simogat csókol stb. Tegnap pl strandon voltunk és a víz alatt azért nem fogta vissza magát, el játszott velem,qztan utána nem tudtunk ki menni a vízből mert ugye látszódott h áll neki 😂. Viszont mire éjfélre haza értünk alvás előtt semmi
2019. aug. 13. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!