Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselitek a kevés szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek a kevés szexet házasságban?

Figyelt kérdés

Teljesen jól működik a kapcsolatunk, a szex részével viszont gondok vannak. Jo ha hetente-kéthetente egyszer együtt vagyunk, csak hát az nekem édeskevés.

Megcsalni nem akarom, mert nem ezt érdemli, viszont az is kezd unalmas lenni, hogy én intézem el magam.

Ti hogy veszelitek át az ilyen időszakokat?


2019. aug. 13. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen jól működik a kapcsolatunk, a szex részével viszont gondok vannak."


Akkor mégsem működik teljesen jól, hisz gondok vannak. A szex ugyanolyan része a kapcsolatnak, mint bármi más. Mégis miért nincs szex?

2019. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem működik? Az okot kell megszüntetni, értelemszerűen.
2019. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta van ez?
2019. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

En nem "viseltem"folyamatosan hagyott alàbb az önbizalmam, es zsarolasra is elkezdte hasznàlni, azaz szexmegvonassal "büntetett" es nem tudom miert az az igazi baj.

Pl mondtam neki hogy 3 nap szabit adtak ki, azalatt a 3 nap alatt "eltünt"került minden olyan helyzetet amiböl szex lehetne inkabb hivott hogy menjünk haverokhoz ejszakai bulik stb


De belegondolva az elejen is pont az tetszett meg benne hogy nem hasznal ki. Pl elsö randik között volt olyan hogy nyari este lementünk tohoz boroztunk csak mi voltunk, fürdöruhaban voltam stb, amikor az ingemet vettem fel szep lassan segitett vegig begombolnu fentröl lefele, mielött a hasamnal összezarta lassan adott egy forro csokot a hasamra es bezarta a gpmbokkal az inget. Akkor es ott nagyon tetszett ez hogy hagy a jatekoknak idöt nem akar egyböl durr bele mindent!!!beleszerettem teljesen.

De szoval drogozik sztem az a baj...

2019. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

4. vagyok en eppen alltam öltözni ö elötte m terden es ugy öltöztetett ill gombolt be szep lassan végig.

Azutan megtudtam hogy a telojaba hogy irt be, kb nem volt nehez beleszeretni

2019. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor még nem voltunk házasok, de volt egy 3,5 hónap amikor a munkája miatt nagyon messze kellett költöznie tőlem. Egyszer tudott csak hazajönni 4 napra. Nálunk mindig meg volt előtte a heti 4-5 de akár több is. Igazából csak 'le kellett magamat foglalni'. Rengetegszer elmentem futni, sportolni az intimitás részét pedig ideiglenesen magamnak oldottam meg(nem megcsalással, még mielőtt..)

Mindenképpen beszéljétek meg, próbáld megtalálni az okot hogy mi változhatott? Vagy már eddig is így működött? Olyan is létezik hogy egy párnak baromira nem ugyanazok szex terén az igényeik. Beszélj vele ez neked sem jó, a párod lehet nem is tudja hogy ez téged bánt vagy éppen neki van valamilyen problémája.

2019. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!