Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha férfiként nem akarok saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként nem akarok saját gyereket akkor gyerekes anyukáknál próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes megközelítés. Sajátot nem akarsz máséhoz alkalmazkodás?

Vannak nők is akik nem akarnak gyereket.

2019. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazkodnál*
2019. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Csak, ha akarsz gyereket nevelni.


Gondolom nem vagy elégedett magaddal valamilyen téren, pl alacsonyságot nem örökítenél tovább, vagy nem tetszik az arcod és nem kívánod ezt a gyerekednek sem, esetleg öröklődő betegséged van, vagy valami rémesre genetikai hajlam a családban..


Egyébként próbálkozhatsz bárkinél, csak közöld az elején, hogy te örökbe fogadni szeretnél, saját gyerek kizárva. Biztos összefutsz olyan nővel, akinek ez megfelel.

2019. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Én még olyan nővel nem találkoztam... Nyilván az nem az én gyerekem lesz, annak a gyereknek van apja
2019. aug. 14. 09:01
 5/12 A kérdező kommentje:

Gondolom nem vagy elégedett magaddal valamilyen téren, pl alacsonyságot nem örökítenél tovább, vagy nem tetszik az arcod és nem kívánod ezt a gyerekednek sem, esetleg öröklődő betegséged van, vagy valami rémesre genetikai hajlam a családban..


Szó sincs erről.... Idegesítenek a kisgyerekek, nyilván nagy gyerekes anyukát keresnék, meg túl nagy felelősség a saját gyerek meg túl nagy teher én meg kényelmes vagyok

2019. aug. 14. 09:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, hány éves vagy? Ha idegesítenek a gyerekek olyan anyukával se ismerkedj akinek kamasz gyereke van, azzal sem egyszerű, sőt, főleg nem egyszerű.

Egy 36-40 éves anyukának van akkora gyereke aki már nem idegesítően kicsi, túl van a kamaszkoron,és féllábbal már önállósodik, de mégis gyerekként ott van a szülőjének.


De kérdés: miért szeretnél gyereket ha idegesít?Minden kornak megvan a maga nehézsége egy gyereknél, idegesíthet nagyobbként is.Viszont ha kisebb még könnyebb elfogadtatnod magad Vele.

2019. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5

Csak gyerektelen nővel ismerkedj!

Amíg picik, addig kicsit idegesítőek, de a természet kis cukira tervezte őket. Nagy szem, csöpp száj, cérna hang. A legtöbb felnőttből azonnal kiváltja a védelmező ösztönt.

Egy kamasz már kicsit se cuki. Viszont rohadt idegesítő tud lenni. Okoskodik, felesel, követelőzik, és feszegeti a határokat. Ráadásul elég rosszul is viselik a "betolakodókat". Nagyon ellenségesek tudnak lenni az új partnerrel.

Ha kisgyerekkel nem bírnál, egy naggyal annyira se fogsz.

Három gyerekem van, imádon őket, nevelve is vannak, nem lázadoznak. De így se állítom, hogy könnyebb, mint amikor kicsik voltak. Viszont minket összeköt az együtt töltött másfél évtized, az a kapcsolat, amit kiépítettünk.

2019. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van sok olyan nő, aki nem szeretne gyereket. Én sem szeretnék és olyan párt találtam, aki szintén nem akar (el is köttetné magát de egy 40 alatti egészséges férfi ezt nem teheti meg).
2019. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarom, hogy lebénuljon a jobb lábam, lőjek bele a bal lábamba?

Ha nem akarsz gyereket, akkor másnak a gyerekét még nehezebben tudod elfogadni. Keress olyan nőt aki nem akar gyereket, rengeteg ilyen van.

2019. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
35 vagyok
2019. aug. 14. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!