Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha férfiként nem akarok saját gyereket akkor gyerekes anyukáknál próbálkozzak?

aug. 14. 08:40  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Érdekes megközelítés. Sajátot nem akarsz máséhoz alkalmazkodás?

Vannak nők is akik nem akarnak gyereket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont aug. 14. 08:45 Privát üzenet
Alkalmazkodnál*

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont aug. 14. 08:45 Privát üzenet

Csak, ha akarsz gyereket nevelni.

Gondolom nem vagy elégedett magaddal valamilyen téren, pl alacsonyságot nem örökítenél tovább, vagy nem tetszik az arcod és nem kívánod ezt a gyerekednek sem, esetleg öröklődő betegséged van, vagy valami rémesre genetikai hajlam a családban..

Egyébként próbálkozhatsz bárkinél, csak közöld az elején, hogy te örökbe fogadni szeretnél, saját gyerek kizárva. Biztos összefutsz olyan nővel, akinek ez megfelel.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont aug. 14. 08:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1. Én még olyan nővel nem találkoztam... Nyilván az nem az én gyerekem lesz, annak a gyereknek van apja

# 4/11Időpont aug. 14. 09:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gondolom nem vagy elégedett magaddal valamilyen téren, pl alacsonyságot nem örökítenél tovább, vagy nem tetszik az arcod és nem kívánod ezt a gyerekednek sem, esetleg öröklődő betegséged van, vagy valami rémesre genetikai hajlam a családban..

Szó sincs erről.... Idegesítenek a kisgyerekek, nyilván nagy gyerekes anyukát keresnék, meg túl nagy felelősség a saját gyerek meg túl nagy teher én meg kényelmes vagyok

# 5/11Időpont aug. 14. 09:03 Privát üzenet

Kérdező, hány éves vagy? Ha idegesítenek a gyerekek olyan anyukával se ismerkedj akinek kamasz gyereke van, azzal sem egyszerű, sőt, főleg nem egyszerű.

Egy 36-40 éves anyukának van akkora gyereke aki már nem idegesítően kicsi, túl van a kamaszkoron,és féllábbal már önállósodik, de mégis gyerekként ott van a szülőjének.

De kérdés: miért szeretnél gyereket ha idegesít?Minden kornak megvan a maga nehézsége egy gyereknél, idegesíthet nagyobbként is.Viszont ha kisebb még könnyebb elfogadtatnod magad Vele.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont aug. 14. 09:08 Privát üzenet

Csak gyerektelen nővel ismerkedj!

Amíg picik, addig kicsit idegesítőek, de a természet kis cukira tervezte őket. Nagy szem, csöpp száj, cérna hang. A legtöbb felnőttből azonnal kiváltja a védelmező ösztönt.

Egy kamasz már kicsit se cuki. Viszont rohadt idegesítő tud lenni. Okoskodik, felesel, követelőzik, és feszegeti a határokat. Ráadásul elég rosszul is viselik a "betolakodókat". Nagyon ellenségesek tudnak lenni az új partnerrel.

Ha kisgyerekkel nem bírnál, egy naggyal annyira se fogsz.

Három gyerekem van, imádon őket, nevelve is vannak, nem lázadoznak. De így se állítom, hogy könnyebb, mint amikor kicsik voltak. Viszont minket összeköt az együtt töltött másfél évtized, az a kapcsolat, amit kiépítettünk.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont aug. 14. 09:42 Privát üzenet
Van sok olyan nő, aki nem szeretne gyereket. Én sem szeretnék és olyan párt találtam, aki szintén nem akar (el is köttetné magát de egy 40 alatti egészséges férfi ezt nem teheti meg).

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont aug. 14. 10:08 Privát üzenet

Ha nem akarom, hogy lebénuljon a jobb lábam, lőjek bele a bal lábamba?

Ha nem akarsz gyereket, akkor másnak a gyerekét még nehezebben tudod elfogadni. Keress olyan nőt aki nem akar gyereket, rengeteg ilyen van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont aug. 14. 10:49 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

35 vagyok

# 10/11Időpont aug. 14. 11:01 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet gyanús, ha valaki túlzottan kedves? Nem csak rendes, hanem már idegesítő, hogy nincs saját akarata, témája és mindíg azt teszi, amit én akarok.
Mit csináljak ha olyan karakterem van hogy néha még saját magamat se bírom elviselni? Hiába akarok változtatni mindig visszatérek ehhez az önmagamhoz. Viszont így sose lesz barátom.
Csekkolom az sms-eit, megnézem az e-mailjeit, olvasom az msn-üzeneteit, betegesen féltékeny vagyok a barátomra! Változtatni akarok ezen, mert már saját magamtól undorodom. Mit tehetnék?
Mit tegyek? Barátommal szakítani akarok, de nem engedi, hogy elköltözzek, náluk lakom, de én már nem érzek iránta semmit. Már két hónapja nem engedem magam sexuálisan. Már...
A párom nem hajlandó elköltözni a szüleitől albérletbe. Én pedig már nem akarok velük élni. Mindenbe beleszólnak, pedig nem vagyunk már gyerekek. Szeretnék már saját életet 2 év...
Ma van az exem névnapja. Nem váltunk el tul szépen, a saját hibájából, de én irni szeretnék neki ma, hogy még véletlen se tudjon elfelejteni. Mit irjak neki? nem akarok bunkó lenni, csak hatásos.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!