Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk barátok most a nyáron eléggé közel kerültünk egymáshoz.

E közben volt egy 2 éves kapcsolata a lánynak ami haldoklott.

Mindez júnisba történt.

Elmentem nyaralni majd a srác dobta a lányt mivel h már hónapok óta nem szereti.

Eléggé össze volt törve mégis csak 2 év.

Kicsit el is távolodtunk, nem rég újra beszélgetünk és éreztem h már teljes barátként kezel. Mintha elfelejtett volna engem is sraccal együtt.

Meg is mondtam hogy bele szerettem.

Utána jött azzal hogy o végig barátként kezelt ami k.urvára nem így volt.

Mint kiderült itt már volt egy kialakulóban levő kapcsolata.... Azota össze is jottek még az előző pasija idején kellet volna lépnem de nem tartottam helyesnek.

Majd nagynehezen kiszedtem belőle akkor mi is volt köztünk. Bevallotta hogy akkoriban o is többet érzet de sok minden történt azóta.

De teljes jól kezelte a helyzetet szeretne hogy barátok maradjunk.

A kérdésem az lenne szerintetek ha 2 év utan l majdnem lett valami. Akkor később is lehetne..Tudom elég huyleseg de hátha.

Le zártam magamba a dolgot de bármikor nyitott lennék vele kapcsolatba...


2019. aug. 14. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik és teljesen normális dolog. A baj csak az, hogy általában valamelyik fél nem hisz benne, emiatt kudarcba fullad. Kivétel persze akad - na ezek szoktak olyan házasságok lenni, amik nem végződnek gyors válással.
2019. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik barátságból szerelem, de felesleges teperned. Nem lesz köztetek semmi. Volt egy elgyengült pillanata, kéznél voltál pótléknak, de ennyi.
2019. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából a lánykezdeményezet, pasija volt így megse fordult a fejembe a dolog.

Es jobb is hogy nem lett most semmi, mert hamar véget is ért volna.

Ő dolgozik, sajat albija van. Én meg sulis vagyok,nem önálló.

Most lehetne rá mondani hogy a pénzre megy. De ha bele gondolok tényleg nem lett volna így jövője a dolognak.

2019. aug. 14. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!