Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel úgymond távkapcsolatban vagyok, de soha nem mondtuk ki formálisan. És van egy netes

haverom, akivel nagyon jóban vagyok, és elég közel lakik hozzám, most megkérdezte, hogy akarok-e vele

találkozni. Mondtam, hogy persze miért ne, bár annyira nem akartam mert szerintem ő többet akar a barátságnál,

hirtelen viszont nem tudtam mást mondani. aztán beszéltem erről a 'barátomnak, mire ő megnézte a beszélgetést, és teljesen kiakadt, hogy ő nem játszik ilyesmit, és hogy miért félek nemet mondani, stb. azt mondta, hogy nem akarja tovább folytatni ezt. Végül megbeszéltük, de ez a beszélgetés előzte meg: (angolról fordítottam át, mert ő külföldi, ezért hangzik furán)


a(ő): már 9800-szor elmondtam, hogy ilyenkor rögtön

mondj nemet.

b(én): annyira sajnálom

a: mégis ezt csinálod.

el sem akarom magyarázni, pontosan tudod, hogy mit

csinálsz.

b: de nem akartam tőle semmit, főleg nem élőben.

kérlek ne menj el, te vagy a mindenem.

a: nevetséges vagy. jobb, ha most békén hagysz.

b: kérlek

a: komolyan mondtam, ne írj.

undorító, amit csinálsz.

b: nem akarlak elveszíteni, te vagy a legjobb dolog az

életemben.

annyira sajnálom hogy elbsztam, de ha tényleg akartam

volna tőle valamit, akkor nem mondtam volna el neked.

a: ne írj most többet. minél többet beszélsz, annál

inkább lenézlek.

b: csak ne hagyj itt, szívesebben lennék halott.


erre felhívott, és megbeszéltük, végül bocsánatot kért mert azt mondta, hogy túlreagálta, és elhiszi,

hogy nem akartam a haveromtól semmit. de még mindig bűntudatom van, meg nem akartam ennyire dramatikusan

reagálni, mondjuk most már mindegy.

Én 23/L ő 34/F.



2019. aug. 14. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, hát, egyikőtöket se kell félteni.
2019. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tiril ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg túl lett dramatizálva.
2019. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem jogosan akad ki a pasid, ha azt mondod neki, hogy ja epp mesz randira massal, mert hirtelen nem tudtal mit mondani. Hat hany eves vagy te? Felos 6 eves?
2019. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az egész egy dráma. Miért ne barátkozhatnál akarkivel? Ha nincs semmi olyan a beszélgetésben, tisztázod, hogy csak baráti találkozó, és ehhez tartod is magad, akkor nincs ebben semmi rossz. Nem szabad elszigetelődni egy kapcsolatban...

De ez az egész "inkább lennék halott" is elég alattomos érzelmi zsarolás. Ne legyél ennyire sub... És ne menj bele ilyen gyerekes viselkedésbe.

2019. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nemet kellett volna mondanom, de nem akartam vele találkozni, csak úgy gondoltam, hogy végül mondok valami kifogást, mivel nem beszéltünk meg semmi konkrétat. Ami tudom, hogy nem fair, de nem akartam vele randizni vagy akármi.
2019. aug. 14. 16:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, hogy érzelmi zsarolás és nem kellett volna ezt mondanom, de tényleg nem tudom, hogy mit tennék, ha elveszíteném. Már kb. egy éve ő motivál a létezésre. Szóval csak azt akartam, hogy lássa, hogy tényleg fontos nekem, de gondolom csinálhattam volna jobban is.
2019. aug. 14. 16:41
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Túl lett ez tolva. De! Én azért a srác helyében elgondolkodnèk , hogy nem lehetsz egy stabil lelkileg érzelmileg ha ilyen jobb lenne halottnak lenni ...labilis
2019. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

dumàval ,,zsarolod, ,.

#7 és voltam

2019. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

A pasas rettenetesen lekezelően viselkedik veled. Miért ne mehetnél ki egy kávéra egy barátoddal? Baráti találkozó lett volna. Attól még a párod szereted, kész. Én azért kidobnám a francba.

Te meg dolgozz az önbecsüléseden, ne hagyd magad így elnyomni, és ha valamit nem akarsz megtenni, mondj nemet.

2019. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kisajatit

Kell ez neked ?

Mi az h nem talakozhatsz egy haveroddal ? Mi az h nincs kimodva h kapcsolat ? Am meg ha nincs akkor az nem kapcsolat max egy valaki aki neha megdug mar ha van szex ...

Erzelmileg zsarol es korlatozz

De ha te valaki rabszolgaja akarsz lenni akkor hajra

Am meg jonnan tudod h o nem csajozik kozben ?

2019. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!